Uygulama s3 mini root 4.1.2 yardım

Konu, 'Android Uygulama ve Oyun Yardım' kısmında yemreyarici4 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1800 | Cevaplanma: 1

1. Bildiğin odin ile root edilmiş firmware atılmasını anlatmış. Tüm verilerini bilgisayara almanı, orda linki verilen rootlanmış en son sürüm 4.1.2 sürüm fw'i indirmeni, odini indirmeni söylemiş. Gerisi odin ile fw yüklemesi. İndirilen fw içinden 3 dosya çıkarsa odinde gerekli yerlere gerekli dosyaları, tek dosya çıkarsa pda kısmına göstermeni söylemiş(ne çıkacağını da bilmiyorsa nasıl bir anlatım bu anlamadım) telefonu download moduna alıp odinle yükleme yapıyorsun sonra.
    Bence bunkadar işlem gereksiz. Xda'da root için toolkit vardı bir tane,4.1.2 için işe yatıyor muydu bir bakayım.
    Ekleme: galaxy s3 mini toolkit v1.1:
    4.1.2 de Build AMA1–AMB3 arasındakileri root edebiliyormuş. Ayarlar- Cihaz hakkında kıdmından yapım numaranızı inceleyin. Bu aralıktaysa toolkit ile root dahil bir çok işlemi bu toolkit ile yapabilirsiniz. Toolkit v1.3 daha geniş destek sunuyor ama donation yapanlara veriliyor.

s3 mini root 4.1.2 yardım konusuna benzer içerikler

1. S3 4.1.2 root varmi

Basliktaki gibi root vqrmi
  2. Replica Galaxy S3 Mini Root Yardım.

mt65xx yazılım yüklü cihazımda ne yaptıysam root yapamadım tüm driverlar tamam ama runme oneclick mtdroid programlarının hepsinde witing device yazısında kalıyyor telefona hiç birekran gelmiyor. Cihaz S3 mini replica mtk6575 Hardware : MT6575...
  3. S3 mini 4.1.2 root hakında yardımcı olucak arkadaslar lütfen yardım edin...

version 4.1.2 s3 mini ap:I8190XXAMB4 cp:I18190XXAMB4 csc:I81900JVAMB3 bu cihaz bilgilerine göre yardım edebilicek arkadaslar yazarlarsa sevinirim forumda denemedigim konu kalmadı. sadece odin kaldı onuda yardımlarını bekliyorum forumda...
  4. Öneri Root yardım S3 mini

Arkadaşlar S3 mini'ye nasıl root atabilirim
  5. S3 Mini Root vs için yardım arkadaşlar

Arkadaşlar 701 kullanıcısıydım daha 5 gün önce ikinci bir telefon olarak S3 mini aldım. :cool Symbian konusunda çok şükür herşeyi biliyorum ama Android konusunda malesef hiçbişey bilmiyorum. :hmmm Malum ilk defa kullanıyorum :D Şimdi arkadaşlar...
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 20:51:11