S3 mini 4.1.2 root hakında yardımcı olucak arkadaslar lütfen yardım edin...

Sponsorlu Bağlantılar

gece_bjk

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini 4.1.2 root hakında yardımcı olucak arkadaslar lütfen yardım edin...
version 4.1.2 s3 mini

ap:I8190XXAMB4
cp:I18190XXAMB4
csc:I81900JVAMB3

bu cihaz bilgilerine göre yardım edebilicek arkadaslar yazarlarsa sevinirim forumda denemedigim konu kalmadı.
sadece odin kaldı onuda yardımlarını bekliyorum forumda anlatılmıs ama pek anlayamadım...

Samet.25

kardeş sürüm önemli değil telefonun sürümü 4.1.2 ise s3 mini için 4.1.2 rootlu romu indir odin ile yükle ben yüklerken sürümlerine göre filan indirmedim telefon 4.1.2 deydi 4.1.2 s3 mini rootlu romunu indirdim odinden kurdum bi sıkıntı cıkmadı rootlu romuda saklıyodum sana linkini veriyim dene istersen bu linkdekini indir odinden yükle

• Beğen
Tepkiler: ledayi2000

gece_bjk

Üye
    Konu Sahibi
cok tsk ederim sıkıtı cıkarmaz dimi kapanır acılmaz falan bişiler yazıo 1 haftadır inceliyorum konuları

- - - Eklendi - - -

verdigin link 7 saat dio yükleme süresini :D indiremedim baska bi yerden up edermisin

Samet.25

kardes yandex en hızlılarından biri başka yere yüklesemde aynı olur dosya zaten yüksek boyutlu 500 mb dan fazla başka bi yere upload etmem de 1 günü bulur yandex e pc programından atıyom o yüzden yandex 'ime kaydettim tavsiyem burdan indir

kapakli511

kapakli511

Üye
Bir root için boşuna rom atma acemiysen rom atmak biraz tehlikeli root atmak çok kolay

gece_bjk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar telefona root atmayı becerdim simdiki sorun sd kartına tasıma link2sd cihaznı app2sd cihazını desteklemiyor diyo önerebiliceniz bi program varmı sd kartına tasıyabilicek directory bind ayarladım ama oyunu actıgımda tekrar yükleme yapyo cözüm bilen yazarsa sevinirim

Samet.25

gl to sd programı oyunları kolaylıkla tasıyo onu kullan

ledayi2000

ledayi2000

Üye
toucwiz anasayfa durduruldu,e posta durduruldu yazılım güncelleştirme durduruldu android proces acore durduruldu hatası verdi ne yapacağız

reaurora

reaurora

Üye
jelly beanli galaxylerde frameroot diye bir uygulama ile cok basit root aciliyormus

Samet.25

toucwiz anasayfa durduruldu,e posta durduruldu yazılım güncelleştirme durduruldu android proces acore durduruldu hatası verdi ne yapacağız

ne yaptinda verdi bu hatayi acikla ona gore yardimci olalim

ledayi2000

ledayi2000

Üye
odin ile verdiğin dosyayı direk kurdum wipe cache falan yapmadan taktım downlaod moddan kurdum hepsi bu sonra hatalar vermeye başladı

Samet.25

odin ile verdiğin dosyayı direk kurdum wipe cache falan yapmadan taktım downlaod moddan kurdum hepsi bu sonra hatalar vermeye başladı

wipelerin hepsini yaparak tekrar yukle wipeleri yapmassan onceki rom ile cakisir boyle hatalar verir