S^3 Belle FP2 Dosyalar İle Gizlileri Görme

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
S^3 Belle FP2 Dosyalar İle Gizlileri Görme

Dosyalar Uygulaması İle E, F İçindeki Gizli Klasörleri (Private, Sys) Görme Ve İşlem Yapabilmeyi Sağlar. Kullanımı İse C:/SYS/BIN İçine Aşağıdaki Dosyayı Atın Ve Telefonu Yeniden Başlatın.

603 FP2 Telefonumdan Görüntüler..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Ferzan

tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
daha öncede bir arkadaş paylaştı ama işlem yapılmıyor sadece dosyalar görülüyor, mesela sys içine dosya atabiliyormusun

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Bu gayet normal çünkü bir konumdan mesela f den e de ki sys klasörüne atılacak ise aynı yerde seçilmesi gerekir. Ama bu dosyalar uygulamasında öyle değil klasöre kopyala denildiği zaman popup menü çıkıyor yani farklı bir yer. Hem ben fp2 görmedim eğer fp2 ise konum kaldırılabilir..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bu gayet normal çünkü bir konumdan mesela f den e de ki sys klasörüne atılacak ise aynı yerde seçilmesi gerekir. Ama bu dosyalar uygulamasında öyle değil klasöre kopyala denildiği zaman popup menü çıkıyor yani farklı bir yer. Hem ben fp2 görmedim eğer fp2 ise konum kaldırılabilir..

benim derdim konuyu çöpe taşımak değil amacım bilgi almak, neyse telefona atıp bakayım işlem yapmaya izin veriyormu

• Beğen
Tepkiler: gardi
yaren_dede

yaren_dede

Üye
refreshte işe yaramadı gizli dosyaları göstermiyor :hmmm

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Şu Görünen Buraya Kopyala: Menüsü Farklı O Yüzden Bu SYS, PRIVATE Klasörleri Bu Menüde Gözükmez... Ama İçinden Diğer İşlemler Yapılır.

benim telde hiç işe yaramadı yani değişiklik yok neyse zaten xplore daha kullanışlı bunu yapsamda onu kullanacağım boşuna uğraşmayayim :)

paylaşım için teşekkürler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah. Hocam kullandığın tema güzelmiş link verir misin :D

yusufgiderim

Üye
c6-01 de desteklemiyor

Üst Alt