Rüyada MEYVE SUYU Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Tabiri

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 1356 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rüyada MEYVE SUYU Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Tabiri

Rüyada MEYVE SUYU Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Tabiri

MEYVE SUYU
    Hiç beklemediğiniz birisinin size kötü bir şaka yapacağına yorumlanır.

Yazan: Dogus Pertez

Rüyada MEYVE SUYU Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Tabiri konusuna benzer içerikler

1. Rüya görmek...

s.a ewt arkadaşlar rüya görenleriniz warmıdır? Rüya Nedir? İnsanoğlu hayatının yaklaşık üçte birini uykuda geçirir ki bu da 60 senelik bir ömrün 20 senesi demektir. RÜYALAR 3'E AYRILIR ; 1) İlahi Rüyalar ( Allah tarafında...
  2. Rüyada Suda Boğulmak Görmek

Rüyada suda boğulduğunu görmek, Allah’ın (c.c) hoşnut olmadığı bir durumda bulunmaya, çok günah işleyip hata etmeye işarettir. Rüyada temiz ve berrak bir suda boğulduğunu görmek, çok mala erişmeye işarettir. Suda boğularak öldüğünü görmek,...
  3. rüyada ...... Görmek

yeter la artık rüyalarıma giriyo bu konular :ehe - - - Eklendi - - - :hmmm
  4. Rüyada “Saka, Su Taşıyıcısı” Görmek

Rüyasında su taşıyan saka görmek, din ile tabir edilir. Rüyasında halka su ağıttığını gören kimse, halka iyilik ve ihsanda bulunur. Rüyasında saka olduğunu ve evine su getirdiğini gören kimse, kendisi için mal ve para birikimi yapar. Bir...
  5. Rüyada Su Görmek

Rüyamda su arıyordum çeşme gibiydi tam hatırlamıyorum, 3-4 yerden aradım en sonunda buldum gerisini hatırlamıyorum.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 6:23:30