Rüyada Anne Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Açıklaması

Konu, 'Rüya Tabirleri' kısmında fly cat tarafından paylaşıldı. Okunma: 10903 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Rüyada Anne Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Açıklaması

  Rüyanızda anne görmek güzel ve kazançlı bir kaç günü ifade ederken, güzel bir haber ve mutlu olacağınız bir olayı ifade eder. Anne ile yaşanan dargınlık ve kavga ettiğinizde başarısızlık ve maddi kayıplar yaşanabilinecekken kişinin annesini ölü olarak görmesi güzel bir habere veya olaya işaret eder.
  Rüyasında anne olduğunu gören kadın önemli bir sıkıntıdan kurtulacak demektir. Rüda annesini öpen kişi annesine hemen kavuşur. Eğer annesi hayatta değilse sevdiği birisinin geleceğini işaret eder.

  Annenizi rüyanizda görmek büyük bir müjde ile yorumlanir. Anneniz ölmüs ise onu rüyada görmeniz., kendisini daima hatirlamaniz ve ona karsi dini ödevlerinizi yapmaniz yani Fatiha ve Kuran i Kerim okumak gibi ruhunu sad edecek dualarda bulunmaniz için bir ihtar, bir hatirlatmadir.Bir annenin rüyada görülmesi daima hayirla tabir edilir. Abdülgani Nablus i hazretleri diyor ki: Rüyada anneyi kendine darilmis görmek, hayatta basarili olacaginiza isarettir. Aglar görmek sevince, güler görmek, sizin mutlu bir hayat süreceginize delildir. annenizi hasta görmek, üzücü bir haberle karsilasacaginiza, annenizi ölmüs görmek, Ömrünüzün uzunluguna delalet eder.

  Rüyanizda annenize çiçek verdiginizi görmek, ölmüs ise onu mezarinda ziyaret etmenizi bekledigini, sag ise onu kucaklayip hatirini sormaniz gerektigine yorumlanir. Annenizin sizi bir hususta azarladigini görmeniz, onu ihmal ettiginiz için size dargin oldugunu gösterir. Annenizden dayak yediginizi görmek, onun si zin iyiliginiz için duaci olduguna ve size karsi büyük bir sevgi ve sefkat besledigine delalet eder. Rüyanizda annenizin mezarinin çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Allah in (C.C.) huzurunda pek hayirli bir yeri olduguna delildir.

  Annenizin cennette oldugunu görmek, eger ölü ise hayra, sag ise annenizin sizden hosnut olduguna ve hakkinizda daima duaci bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyasinda annesini görmesi sayet annesi sag ise, annesinin kalbini kazanip, gönlünü almasi gerektigine, eger vefat etmis ise, ahiret hayati için evladindan hayir ve dua bekledigine isaret eder. Rüyada anneye bagirmak, kötü hareket etmek büyük günah isleyip onun bedduasini almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün islerinin ters gitmesine isaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duSsini almaya ve ihtiyarlikta ona yardimci olmaya isaret eder.Sevdiğiniz bir kişiyle bir araya geleceksiniz.

  Kendi annenizi görmek, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, annenizin sizi doğurduğunu görmek, gören hasta ise Sağlıklı, fakir ise zengin olacağına, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya, anneyi dövmek hastalanmaya, anneyi ağlarken görmek büyük bir mutsuzluğa işarettir.  Yazan: fly cat

Rüyada Anne Görmek Rüya Tabiri - Anlamı - Açıklaması konusuna benzer içerikler

 1. Rüya Tabirleri ( Windows Phone Türkçe Uygulamalar )

  Uygulama rüya tabirlerini öğrenme amaçlıdır. Kullanıcı aradığı kelimeyi girer ve local datalardaki verilere göre sonuçları görür. İçeriği Türkçe hazırlanmıştır .. Uygulamayı Rüya Tabirleri | Windows Phone Apps+Games Store (United States)...
 2. Rüya Tabirleri ( Symbian^3 Genel )

  bir rüya tabirleri uygulaması yapılamaz mı? Qt ile.. Üste rüyada gördüğün nesneyi yazarsın altta tabiri çıkar. Fatih in yaptığı translate uygulamasına benzer ama biraz daha gelişmişi ?
 3. Rüyada Aba Görmek-Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi ( Rüya Tabirleri )

  Aba Görmek Rüyada aba görmek hayırla yorumlanmaz. Bazı yorumcular renkli aba giymeyi bolluğa kavuşmak diye yorumlarlar. Bir rivayete göre aba giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat elde edileceğine işaret eder.
 4. Rüyada baba görmek-Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi ( Rüya Tabirleri )

  Baba Görmek Rüyada babasını gören kişi muradına erişir. En hayırlı rüya,ana,baba,dede ve akrabalarını görmektir. Bir kimse rüyada babasını görse,eğer rüyayı gören ihtiyacı varsa ummadığı yerden tuzuk gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
11 Şubat 2016 Perşembe - 6:30:11