Route66 2010 Q2 Haritası

Sponsorlu Bağlantılar

freelion

Üye
    Konu Sahibi
Route66 2010 Q2 Haritası
Güncel haritanın Linki:

Arkadaşlar eski map'i silin yerine bunu atın. Güle güle kullanın. :)

• Beğen
Tepkiler: İncİnat, phasan, mahmut-cihan ve 17 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

adasahilleri

adasahilleri

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Güncel haritanın Linki:

Arkadaşlar eski map'i silin yerine bunu atın. Güle güle kullanın. :)

freelion bu arada harita makbuz kodunu sen halledebildin mi?

toolss

toolss

Üye
teşekürler denicem şimdi

newcerix

newcerix

Üye
arkadaşlar sadece program ve türkiye haritası var mı? avrupa haritasını istemiyorum boşuna yer kaplıyor.

gezicier

Üye
eline emegine saglik

adasahilleri

adasahilleri

Üye
Harita makbuz kodu istemiyor ve sorunsuz çalışıyor.tekrar teşekkürler...

metyuu

metyuu

Üye
harıtayın detayına bakınca bir aylık kullanım görünüyor ama

freelion

Üye
    Konu Sahibi
Burada paylaştığım gün kendi haritamı da yeniledim ve makbuz kodu falan istemedi. Bir aylık kullanım diyen arkadaş, bilgi almak için soruyorum, bu bilgiyi nerede görebilirim? Bir aylık değil kullanım süresi gibi sorunu yok diye biliyorum. Umarım işinize yarar.
newcerix arkadaş: "Bu harita sadece Türkiye Haritasıdır."
Hayırlı yolculuklar...

metyuu

metyuu

Üye
route66 programı çalıştır secenekler/ Ekstra/haritalar gir ordaki 2010 02 haritanın üstüne gel seceneklere tıkla bilgi göster de açılan pencerden aşağıya in son kullanma tarihi yazıyor haritanın makbuz no istemeseydi bu tarih olmazdı 2008 haritasını yüklerseniz tarihinin olmadığını görürsünüz.

uchak

Üye
şimdi bu haritanın son kullanma tarihi varmı yokmu?:hmmm

mavikedi

Üye
arkadaşlar ben bu route 66 programını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum en güncel haritayıda yine burdan yükledim. olay bedava ama biraz zahmet gösterirseniz uzun yıllar kullanırsınız. nedir bu zahmet açıklayım. yeni haritaları ilgili klasöre attığınız zaman doğal olarak bedava olduğundan 1 aylık gibi bir kullanımı söz konusudur. kullanım süresi bitince ekrana uyarı geliyor deneme süresi bitti diye sonra napacaz route66 yı kaldırıp ilgili sis dosyasından yeniden yükleyecez. o kadar kaldırma işleminde sadece program siliniyor haritalar ve ilgili sistem dosyaları silinmiyor. ben 1 yıldır böyle kullanıyorum. ama işin püf noktası şudur. ARKADAŞLAR MUTLAKA AMA MUTALAKA TELEFON YADA HAFIZA KARTI KÖK KLASÖRÜNE ROUTE66 YÜKLEME SIS DOSYASINI ATIN VE ORADA KALSIN KULLANIM SÜRESİ BİTİNCE ROUTE66 YI KALDIRIP DAHA ÖNCE ATTIĞINIZ SIS DOSYASI İLE YENİDEN TELE ANINDA KURABİLESİNİZ DİYE ben öyle yapıyorum ve gayet memnunum çünkü tam ihtiyacınız olan yerde deneme süresi bitti diye mesaj çıkıyo ekrana bende napıyorum hemen kaldırım daha önce tele attığım sis dosyasını yeniden yüklüyorum. 10 dk falan sürüyo ama deyer yani route66 üstüne tanımam mükemmel program bende garmin de yüklü ama route66 kadar tat vermiyo

adasahilleri

adasahilleri

Üye
evet dostum güzel fikir.aklımda benim daha önceden bu vardı ama üşenmiştim.diğer gps programları bunun gibi değil.
sana katılıyorum 5 dakikalık iş ve 1 ay kullanım..şuanda en iyi çözüm bu.. beni de teşvik ettiğin için sağol :)

sslayer

Üye
güzel paylaşım. tşk...

Metalurji

Üye
teşekkürler programı indiriyorum bu haritayı kurayım o zaman emeğinize sağlık... ;))

dincerim

Üye
Arkadasim baska haritalarda varmi? mesela almanya haritasi lazim Tesekkürler.

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
eline sağlık

PriveT

PriveT

Üye
Tesekkurler. Moskova haritasini bulabilir miyiz?
Tesekkurler

brokenheart270

Üye
haritayı nerden indiriyoz ya

zeyunal

zeyunal

Üye
route66 nin web sayfasından sync programı ile tel. baglayınca da harita sınırsız oluyor. Bu da başka yontem :) kolay gelsin.

Üst Alt