[rom] Galaxy Ace S5830i - Android 4.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

muhammed_mf

muhammed_mf

Üye
Peki orijnal romdan tarayıciyi bide müzik player çıkartıp yerine başka tarayıcı ve müzik player yüklemek istiyorum nasıl yükleye bilirim kardeşim

mert.ada

Üye
Dil ayarlar bölümünden Türkçe yapınca sıkıntı çözülecektir. Bendede İngilizce olarak açıldı fakat düzelttim. Bazı yerler ingilizce olarak kalıyor fakat buralar sık girdiğimiz yerler değil ince ayarlar kısmı.

- - - Eklendi - - -

Evet, yükleyebilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

Ben herhangi bir işlem yapmadan direk yükledim ve sıkıntısı yok. Yeninden yüklerseniz sorun çözülebilir.

Evet düzeldi tekrar yükleyince,çok teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Peki arkadaşım bunu yükledikten sonra batarya kalibrasyonu yapmamız gerekiyor mu?

aLon3AnqeL

Üye
Allah Senden Razı oLsun kardeş başka bir siteden indirdim sistemi tamamen sildim yenisinide yüklemedi error verdi ama sayende telefonum canawar gibi :aha: :tşk: Galaxy Wonder ' da böyle durum yok ya o dağa basit atıyosun bitiyo geçeden beri bununla urasıyom ;)

yakupcanesen

Üye
Sim kart okumuyor ?

halilbayhan

Üye
şimdi ben bu şeyi kurdum bana yararı ne olacak ben temple run ı yüklemek istiyorum

Pianist07

Pianist07

Üye
Müthişsin ya! Telefon harika oldu! Çok teşekkür ederim. Tam telefondan soğumaya başlamıştım, ilaç gibi geldi valla! :)

molon

Üye
Çok Teşekkür Ederim Anlatımın Gayet İyi.Rom Yüklemeyi Bilmiyordum Ama Senin Sayende Romu Telefona Atmayı Başardım.İlk Yüklediğimde Açılmadı Telefon Ama Bidaha Yüklediğimde Açıldı.Şu Anlık Problemle Karşılaşmadım.

ergin01adana

Üye
hocam yüklüyorum inşallah sorun olmaz

Hayatgs

Üye
kardeşim denedim imei gitti arama yapamıyorum neyse düzelttim onu kulaklığı hiç okumuyor onu da kernel le hallettim her şey düzgün çalışıyor. :oke:

- - - Eklendi - - -

http://r1306.hizliresim.com/1b/k/p87km.png
http://s1306.hizliresim.com/1b/k/p87lg.png
http://l1306.hizliresim.com/1b/k/p87lt.png

denedim bunlar ekran görüntülerim denedim imei gitti arama yapamıyorum neyse düzelttim onu kulaklığı hiç okumuyor onu da kernel le hallettim her şey düzgün çalışıyor. :oke:

HazarS2

Üye
Kardeş telefonuma ilk defa rom yaptım ve bu işlerden de anlamıyorum telefonum kulaklık görmüyor ve sim kart okumuyor böylede ne ben arıyabiliyorum nede kimse bana ulaşabiliyor lütfen nasıl düzelttiğini bana söylermisin ilk telefonum onunda böyle bozmuk olmasını istemiyorum

Hayatgs

Üye
aynısı bana oldu odin le geri dön. ben odinle geri döndüm telefon açılmadı bayağı sonra cvm geri rom yükledim sim kart geldi. kulaklık için kernel yükle oda geliyor.

furkanyes

furkanyes

Üye
Srkadaşlar bende galaxy W var ona bu romu yüklesem ne olur ?

emreky8

Üye
Arkadaşlar bende s5830i var ama bu custom rom işlernden açıkcası korkuyorm. Bir kaç sorum olucak

Örneğin ben bu romu yüklediğmde android sürümüm yükselicekmi? Temple Run gbi oyunları kasmadan oynayabilecek miyim?
Tavsiye ediyormusunuz? Orjinal rom dan iyimidir?
Brick olsa bile kendim düzeltebilirmiyim?
Sim kart ve kulaklık sorunu herkesde varmı acaba?

Bu sorularıma cevap verebilirsenz cok iyi olur.Ben artık sacma sapan oyunlarla durmaktan bktm artk görüntü kalitesi az yüksek olsa oyun kasıyor olmaya başladı.

simonvesincapla

Üye
Arkadaslar bn baska bir romdan bu roma gecersem ne olur bi yardimci olursaniz sevinirim

simonvesincapla

Üye
baska romdan bu roma gecersem sikinti cekermiyim arkadaslar

• Beğen
Tepkiler: xxynsdark

16bero16

Üye
Kardeşim bu romu nasıl silip tekrar telefonu eski haline getirebiliriz bi anlatır mısınız ?

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
Hocam ben bu romu bir arkadasimin telefonuna yukledim ama kulaklik calismadi o problemi nasil cozebilirim?

sekajmer

sekajmer

Üye
haytimda gördüğüm en kötü rom bu arkadaşlar

Üst Alt