[ROM][4.2.2] [Monster Build (SlimBean)[ 10.0 [Süper Güncelleme] [30/05/2013] Galaxy W i8150

Konu, 'Samsung Android ROM' kısmında legolag tarafından paylaşıldı. Okunma: 2816 | Cevaplanma: 18

1. Samsung Galaxy W I8150 JB 4.2.2

Monster v10 JB 4.2.2

Ekran Görüntüleri

< Resmi açmak için tıklayın >

Monster v10.0 Özellikleri

Kerneli Hurtsky
    1 Ayda 2-4 Kez Günllcelleme .mevcut

Süper ROM (~100MB)
    Hafif Uygulamalar
    Süper Siyah Klavye
    Daha İyi Performans İçin Seeder v7'nin Tüm Ayarları Yapıldı
    Dayanıklı Performans ve Batarya Ayarları
    Siyah Temasıyle Monster
    Sistem Uygulamalarında da Aynı Siyah Tema
    Google Playstore 4.0.27 Versiyonuyla Siyah Temalı
    OTG Destekli
    Çok iyi performans ve Grafik
    Tamamen Türkçe Sistem
    Gereksiz Uygulama Yok

Çalışanlar

Ses
    Pusula
    Arama Yapma ve Alma
    GPS
    Wifi
    Bluetooth
    Kamera
    Yakınlık Sensörü
    Hızlandırılmış GUI
    Hızlandırılmış Grafikler
    El Feneri (Flaş)
    USB OTG
    Wifi/USB Bağlantısı

Hataları

Resim çekerken ekranın yeşil görünmesi ama kaydedildiğinde normal görünmesi.

Download

İndirmek İçin :
    MonsterV10.zip

Not : Capsler İngilizce ama Türkçe seçeneği var.
    Ben bu sürümü kullanıyorum sormak istediklerinizi cevaplayabilirim.

2. Teşekkürler
  3. hocam bunun gapps yok mu? birde cm9 a gore nasil?
  4. sarj nasıl ondan haber ver sen :)
  5. Dün geceden beri kullanıyorum.. ben çok beğendim. herhangi saçma sapan bir hata almadım.. telefonu ellerinden düşürmeyenler için şarj sıkıntılı olabilir.. onun dışında hafif hızlı bir rom.. sadece tuş kilidi açarken şekil ayarladım ekran kısayolları var kamera falan giriyorum yanlışlıkla kilit ekran kayıyor :)) açamıyorum zorlanıyorum..Aslında kolaylık kısa yol olsun diye yapılmıs heralde alışıcaz artık.. onun dışında oyun denemedm ama sorunsuz oynatacagını düşünüyorum.. yeni gözlemlerim oldukça paylaşırım...
  6. Eline saglik kardes simdi denicem
  7. Şarj ve oyun performansı hakkın da bilgi verirmisiniz ?
  8. şarj hakkında bilgi vereyim sabah 9 da evden çıktım gün içerisinde birkaç sms ve 15 civarında kısa süreli tlfn görüşmesi yaptım. Alsancakta mitingdeydim ve bol bol foto çektm. Kısmen şebeke musait ettiği sürece foto paylaştım.. kısa internet kullanımlarım oldu. hiç oyun oynamadım. genelde 2g veya gün içinde wifi kullandm...
    Sonuç.. Gece 12 gibi şarja takmadan önce %24 şarjım vardı... benim için yeterli bir performans.. ama şunuda soyleyeyım ben 2 ay once bataryamı yeniledim.. sizin batarya eskiyse aynı performansı vermeyebilir. genel olarak romdan hala memnunum bir sorun çıkarmadı..
  9. indirip kuruyorum kardeşim
  10. eksiler
    - Konuşma ahize sesi Bazen çok kısık bazen çok gür çıkıyor.. (En önemli sorun bu)
    - Fotoğrafı çok geç çekiyor... Ve çektiğini görmek için kameraya kaydırmak zor..
    - Klavyede mikrofon yok sesli yazdıramıyosun ..(benim için önemliydi araba kullanırken)

artılar
    +Çok hızlı
    +Stabil (bence Stock romdan bile stabil :) )
    +sade ve kullanışlı

Kullanmaya devam şimdilik memnunum..
  11. romu kurdum ama kurulum ıptal edıldı dıyor neden boyle oldu arkadaşlar herşeyi yapmama rağmen
  12. monster v8 den sonra bozdu.bence kurmak ıstıyorsanız v8 kurun.v9 da biri arayınca tel çalmıyor sonra cevapsız olarak gözüküyor, v10'da biriyle konusurken ahizenin sesi çok kısılıyor,telefonu hoparlör moduna alıp geri iptal ederek o sorunu aşıyorsunuz ama çok can sıkıcı bı durum.kurmak ıstiyorsanız v8 kurun aşırı rahat ınternet performansı felan
  13. Meraba ben 3 gündür kullandım sıkıntılarını söyliyeyim.
    1.şarj normal yani 1 gün anca gidiyor.
    2.telefonla konusurken ses azalıyor,kesiliyor bazen sesimi alamıyorlar.
    3.müziklerde sıkıntı var biraz mesaj ve arama sesi eklenmeli.
    4.telefonu cebime koymaya korkuyorum.kilit ekranı açılıyor ve aramalar yapıyor bu yüzden.
    5.Fm radyo kuruyorum çalışmıyor,ayarlarını yaptım ama bir dosyası engelleniyor.
    6.açılış ekranı teması w ye mesela özel bir tema olabilir.
    7.hava durumu s3 teki gibi şeffaf olsa çok iyi olut.

(++++güzellikleri++++)
    1.hız konusunda çok iyi.
    2.kasılma nadir olur.
    3.görünüm çok hoş.
    4.internet tarayıcı hızlı bana göre.
  14. Link açılmiyor
  15. Yukledim super bence normal cm10.1 den kat kat iyi.Su an bi sorun yok.Ayrica bootanimation çok hoşuma gitti.

Tavsiye , nova launcher ı kurun ve keyfini surun
  16. https://contactus.samsung.com/custo...lQuestionGeneralNew.jsp?siteId=45&PROD_ID=G75 arkadaşlar jelly bean güncellemesi istiyoruz diye herkes e mail atsin sikayette bulunsun orijinal gb sürümünün stabil olmadigini unoffical jelly beanin telefonda kaldirdigini yasal haklarimizi istediğimizi söyleyin

17. gelsin artık bu güncelleme yoksa ıphone MAL ına para verdirceniz bizi!!
  18. rom ile ilgilen arkadaş bu konuyla ilgilenmiyormu artık
Yüklüyor...