[ROM][4.2.2] [Monster Build (SlimBean)[ 10.0 [Süper Güncelleme] [30/05/2013] Galaxy W i8150

Sponsorlu Bağlantılar

legolag

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][4.2.2] [Monster Build (SlimBean)[ 10.0 [Süper Güncelleme] [30/05/2013] Galaxy W i8150
Samsung Galaxy W I8150 JB 4.2.2

Monster v10 JB 4.2.2

Ekran Görüntüleri

Monster v10.0 Özellikleri

Kerneli Hurtsky
1 Ayda 2-4 Kez Günllcelleme .mevcut

Süper ROM (~100MB)
Hafif Uygulamalar
Süper Siyah Klavye
Daha İyi Performans İçin Seeder v7'nin Tüm Ayarları Yapıldı
Dayanıklı Performans ve Batarya Ayarları
Siyah Temasıyle Monster
Sistem Uygulamalarında da Aynı Siyah Tema
Google Playstore 4.0.27 Versiyonuyla Siyah Temalı
OTG Destekli
Çok iyi performans ve Grafik
Tamamen Türkçe Sistem
Gereksiz Uygulama Yok

Çalışanlar

Ses
Pusula
Arama Yapma ve Alma
GPS
Wifi
Bluetooth
Kamera
Yakınlık Sensörü
Hızlandırılmış GUI
Hızlandırılmış Grafikler
El Feneri (Flaş)
USB OTG
Wifi/USB Bağlantısı

Hataları

Resim çekerken ekranın yeşil görünmesi ama kaydedildiğinde normal görünmesi.

Download

İndirmek İçin :

Not : Capsler İngilizce ama Türkçe seçeneği var.
Ben bu sürümü kullanıyorum sormak istediklerinizi cevaplayabilirim.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

bursaprensi

Üye
hocam bunun gapps yok mu? birde cm9 a gore nasil?

spazmol

spazmol

Üye
sarj nasıl ondan haber ver sen :)

maholine

maholine

Üye

enginizmir

enginizmir

Üye
Dün geceden beri kullanıyorum.. ben çok beğendim. herhangi saçma sapan bir hata almadım.. telefonu ellerinden düşürmeyenler için şarj sıkıntılı olabilir.. onun dışında hafif hızlı bir rom.. sadece tuş kilidi açarken şekil ayarladım ekran kısayolları var kamera falan giriyorum yanlışlıkla kilit ekran kayıyor :)) açamıyorum zorlanıyorum..Aslında kolaylık kısa yol olsun diye yapılmıs heralde alışıcaz artık.. onun dışında oyun denemedm ama sorunsuz oynatacagını düşünüyorum.. yeni gözlemlerim oldukça paylaşırım...

kuzey79

kuzey79

Üye
Eline saglik kardes simdi denicem

mem034

Üye
Şarj ve oyun performansı hakkın da bilgi verirmisiniz ?

enginizmir

enginizmir

Üye
şarj hakkında bilgi vereyim sabah 9 da evden çıktım gün içerisinde birkaç sms ve 15 civarında kısa süreli tlfn görüşmesi yaptım. Alsancakta mitingdeydim ve bol bol foto çektm. Kısmen şebeke musait ettiği sürece foto paylaştım.. kısa internet kullanımlarım oldu. hiç oyun oynamadım. genelde 2g veya gün içinde wifi kullandm...
Sonuç.. Gece 12 gibi şarja takmadan önce %24 şarjım vardı... benim için yeterli bir performans.. ama şunuda soyleyeyım ben 2 ay once bataryamı yeniledim.. sizin batarya eskiyse aynı performansı vermeyebilir. genel olarak romdan hala memnunum bir sorun çıkarmadı..

bayfeat

bayfeat

Üye
indirip kuruyorum kardeşim

enginizmir

enginizmir

Üye
eksiler
- Konuşma ahize sesi Bazen çok kısık bazen çok gür çıkıyor.. (En önemli sorun bu)
- Fotoğrafı çok geç çekiyor... Ve çektiğini görmek için kameraya kaydırmak zor..
- Klavyede mikrofon yok sesli yazdıramıyosun ..(benim için önemliydi araba kullanırken)

artılar
+Çok hızlı
+Stabil (bence Stock romdan bile stabil :) )
+sade ve kullanışlı

Kullanmaya devam şimdilik memnunum..

pinokyotr

pinokyotr

Üye
romu kurdum ama kurulum ıptal edıldı dıyor neden boyle oldu arkadaşlar herşeyi yapmama rağmen

alprnx

alprnx

Üye
monster v8 den sonra bozdu.bence kurmak ıstıyorsanız v8 kurun.v9 da biri arayınca tel çalmıyor sonra cevapsız olarak gözüküyor, v10'da biriyle konusurken ahizenin sesi çok kısılıyor,telefonu hoparlör moduna alıp geri iptal ederek o sorunu aşıyorsunuz ama çok can sıkıcı bı durum.kurmak ıstiyorsanız v8 kurun aşırı rahat ınternet performansı felan

bayfeat

bayfeat

Üye
Meraba ben 3 gündür kullandım sıkıntılarını söyliyeyim.
1.şarj normal yani 1 gün anca gidiyor.
2.telefonla konusurken ses azalıyor,kesiliyor bazen sesimi alamıyorlar.
3.müziklerde sıkıntı var biraz mesaj ve arama sesi eklenmeli.
4.telefonu cebime koymaya korkuyorum.kilit ekranı açılıyor ve aramalar yapıyor bu yüzden.
5.Fm radyo kuruyorum çalışmıyor,ayarlarını yaptım ama bir dosyası engelleniyor.
6.açılış ekranı teması w ye mesela özel bir tema olabilir.
7.hava durumu s3 teki gibi şeffaf olsa çok iyi olut.

(++++güzellikleri++++)
1.hız konusunda çok iyi.
2.kasılma nadir olur.
3.görünüm çok hoş.
4.internet tarayıcı hızlı bana göre.

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Link açılmiyor

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Yukledim super bence normal cm10.1 den kat kat iyi.Su an bi sorun yok.Ayrica bootanimation çok hoşuma gitti.

Tavsiye , nova launcher ı kurun ve keyfini surun

wondermu

Üye
arkadaşlar jelly bean güncellemesi istiyoruz diye herkes e mail atsin sikayette bulunsun orijinal gb sürümünün stabil olmadigini unoffical jelly beanin telefonda kaldirdigini yasal haklarimizi istediğimizi söyleyin

sdtsdt

Üye
arkadaşlar jelly bean güncellemesi istiyoruz diye herkes e mail atsin sikayette bulunsun orijinal gb sürümünün stabil olmadigini unoffical jelly beanin telefonda kaldirdigini yasal haklarimizi istediğimizi söyleyin

gelsin artık bu güncelleme yoksa ıphone MAL ına para verdirceniz bizi!!

bayfeat

bayfeat

Üye
rom ile ilgilen arkadaş bu konuyla ilgilenmiyormu artık

Üst Alt