Öneri retrica

Sponsorlu Bağlantılar

hasiim__

hasiim__

Üye
    Konu Sahibi
retrica
Arkadaşlar bildiğiniz gibi retrica android platformu için yayınlandı Windows Phone kullanıcısı olarak böyle bir uygulamanın eksikliğini hissediyorum, acaba wp8'e gelme gibi bir durumu var mı eğer yoksa uygulamanın yapımcısına topluca mail atalım diyorum çünkü adam akıllı fotoğraf düzenleme uygulaması yoktur.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bu ergen foto uygulamasından daha kaliteli uygylamalar var, retrica populer, en iyi değil.

• Beğen
Tepkiler: yeminli06, B.A.R.O.N ve Rainesto
hasiim__

hasiim__

Üye
    Konu Sahibi
Alakası yok mağazada o kadar bakmama rağmen yine de güzel bir fotoğraf çekme uygulaması yok, camwow var ama efektleri yetersiz, diğer kamera uygulamaları da fotoğraf çektikten sonra düzenleme yapıyor direk efektli olarak fotoğraf çekmiyor

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Mail adresini bulursan yaz bizde atalım :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Camera 360'ı dene derim..

_Shinku_

_Shinku_

Üye
Bu dandik programla uğraşacağınıza azıcık fotoşok öğrenin işinizi görür ha bilgisayarınız yoksa o zaman bu programlara yönelin.

beats

beats

Üye
Uygulamalarda var efektleri de bol ama sizin istediğiniz fotoğrafta "retrica" ya da "camwow" etiketinin görülmesi bununla daha çok ilgilisiniz, bu uygulamaların hiçbiri resmi olarak gelmedi. Elbette e-posta atarız mesele değil, ama sırf şu uygulamaların yazısı fotoğraflarda yok diye kullanışlı uygulamaları yabana atmayın.

• Beğen
Tepkiler: eneesparlak, meg1ddo, yeminli06 ve 1 kişi daha
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Dandik olabilir kimin hangi programı kullandığı kimseyi ilgilendirmez, mağazanın gelişmesi için gayet iyi bir program ayrıca ben genellikle 30yaş ustunun lumia kullandığını görmedim, genellikle gençlerin elinde son model telefon oluyor.

WP 8.1 Bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Dejavuex

Dejavuex

Üye
Retrica gibi efektleri güzel olan bi uygulama söyler misiniz ? hani o retrice yazısı çıkmak zorunda değil ciddi anlamda efektleri güzel bi uygulama göremedim :)

Camera 360 hiç demeyin gerçekten efektleri belli başlı bi retrica değil :) Diğerleride öyle yok zaten elle manuel bi ton ayar yapıp efekt vermek gerekiyor birileri photoshop öğrenin demiş ne alakası var şimdi photosop ile verilen efektler ayrı uygulama ile verilen efektler ayrı.

• Beğen
My-sQLL

My-sQLL

Üye
sophielens HD guzel bi uygulaça fakat diyelim ki retrica geldi lumialarda kamera sağ ust koşede olduğu için on kamerayla çektiğin fotoğraf hç guzel olmicak bu da bi sorunn.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Androide gelen retrica çakma olabilir arkadaşlar hemde virüslü onun için takmayın kafanıza (geliştiricilere bakın app store ve androiddeki farklı)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Androide gelen retrica çakma olabilir arkadaşlar hemde virüslü onun için takmayın kafanıza (geliştiricilere bakın app store ve androiddeki farklı)

çakma olsa şimdiye kaldırılırdı bence ama olabilirde aşırı kasıyor androidde.

hasiim__

hasiim__

Üye
    Konu Sahibi
Camera360 vs hepsini denedim sorun retrica veya camwow yazması değil sorun mağazadaki uygulamaların hepsi fotoğraf çekildikten sonra düzenleme yapıyor fotoğraf çekmek için güzel bir uygulama yok umarım anlatabilmişimdir.

• Beğen
Tepkiler: Dejavuex
Invoke

Invoke

Üye

Çakma ya da virüslü değil, geliştiriclerin kendi sitesinde de yazıyor. Sorunlar olduğunu ben de okudum, düzeltirler.

--------

Bu arada bence çok önemli bir uygulama değil, takılmayın bence.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
camera360 sophilens fotor fnatasia ve daha adını bilmediğim bi suru uygulama var bu saydıklarım da çok iyi işler çıkarıyor ama yok illa ki ben kaşları çatıp dudağı büzuştürüp foto çekip köşede de retrica yada camwow yazmasını istiyorum diyorsanız lumiayı satıp bir android yada ios cihaz alacaksınız.bende iphone kullandım ve bir sürü foto uygulaması kullanıyordum ama ne retrica ne camwow u yüklemedim bile telefona.

• Beğen
Dejavuex

Dejavuex

Üye
camera360 sophilens fotor fnatasia ve daha adını bilmediğim bi suru uygulama var bu saydıklarım da çok iyi işler çıkarıyor ama yok illa ki ben kaşları çatıp dudağı büzuştürüp foto çekip köşede de retrica yada camwow yazmasını istiyorum diyorsanız lumiayı satıp bir android yada ios cihaz alacaksınız.bende iphone kullandım ve bir sürü foto uygulaması kullanıyordum ama ne retrica ne camwow u yüklemedim bile telefona.

Çektikten sonra düzenlemek ayrı, efekli çekmek ayrı ve ayrıca sophiles hd'de cok efekt var en fazla 2-3 tanesi güzel :)