Resimlerden Video Yapma Programı Lazım

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında emrah44 tarafından paylaşıldı. Okunma: 42791 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bana fotolardan vidyo yapan bir program lazım ama özelliğinde wmv formatında kaydetme seçeneğinin olmasını istiyorum. Yoksa işime yaramaz pek. Yani Windows Movie Maker'a alternatif bir program olacak. Böyle bir program biliyor musunuz arkadaşlar?
    wrwr ve kralalcn bunu beğendi.
  2. öyle bi program bilmiyorum
    ama
    movie makerda oluşturup formatını değiştirmeyi denesen..:)
  3. Güzel diyorsun da Movie Maker sürekli hata verip kapanıyor.. Yeni versiyonunu yüklemiştim o da sorunluymuş ya. Eski versiyonunu tekrar yükleyeyim dedim ama onu da bulamadım. Eski versiyonu var mı sende?
  4. buyur kardeşş..:)

Resimlerden Video Yapma Programı Lazım - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

5. Teşekkür ettim. İnşallah bu windows xpdeki o eski versiyonudur.
  6. Kardeş benim istediğim bundan önceki versiyonu. Bu her tarafta var zaten. Arızalı olan bu versiyon. Bundan önceki iyi çalışıyor. Yoksa XP'yi yeniden kuracağım. :)
  7. hadi ya tühh..ben bunu eski diye biliyordumm..:allalla:
  8. Bahsettiğim versiyonunda jenerik yazısı ekleme seçeneği yoktu.. Sanırım 1.6 versiyon no su ama xp ile birlikte geldiği için belki kurulum dosyası yoktur. Bilmiyorum..
  9. eindows bileşenlerini ekle kaldırdan önce tamamen kaldır sonra xp cd sini tak movie maker i yükle
  10. DVD PixPlay'i Öneririm.Kullanımı Çok Kolay Bir de Bir Sürü Geçiş Biçimi ve şarkı Ekleme Özelliği de var.
  11. Ben de Pinnacle Studio vardı da wmv biçiminde kaydedebildiğini bilmiyordum, şimdi olayı çözdüm. Yine de teşekkürler arkadaşlar, yardımlarınız için.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.