Resimlerden Video Yapma Programı Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Resimlerden Video Yapma Programı Lazım
Bana fotolardan vidyo yapan bir program lazım ama özelliğinde wmv formatında kaydetme seçeneğinin olmasını istiyorum. Yoksa işime yaramaz pek. Yani Windows Movie Maker'a alternatif bir program olacak. Böyle bir program biliyor musunuz arkadaşlar?

• Beğen
Tepkiler: wrwr ve kralalcn

canturgay

canturgay

Üye
öyle bi program bilmiyorum
ama
movie makerda oluşturup formatını değiştirmeyi denesen..:)

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
öyle bi program bilmiyorum
ama
movie makerda oluşturup formatını değiştirmeyi denesen..:)

Güzel diyorsun da Movie Maker sürekli hata verip kapanıyor.. Yeni versiyonunu yüklemiştim o da sorunluymuş ya. Eski versiyonunu tekrar yükleyeyim dedim ama onu da bulamadım. Eski versiyonu var mı sende?

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ettim. İnşallah bu windows xpdeki o eski versiyonudur.

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş benim istediğim bundan önceki versiyonu. Bu her tarafta var zaten. Arızalı olan bu versiyon. Bundan önceki iyi çalışıyor. Yoksa XP'yi yeniden kuracağım. :)

canturgay

canturgay

Üye
hadi ya tühh..ben bunu eski diye biliyordumm..:allalla:

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğim versiyonunda jenerik yazısı ekleme seçeneği yoktu.. Sanırım 1.6 versiyon no su ama xp ile birlikte geldiği için belki kurulum dosyası yoktur. Bilmiyorum..

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
eindows bileşenlerini ekle kaldırdan önce tamamen kaldır sonra xp cd sini tak movie maker i yükle

OguzPolaT

Üye
DVD PixPlay'i Öneririm.Kullanımı Çok Kolay Bir de Bir Sürü Geçiş Biçimi ve şarkı Ekleme Özelliği de var.

emrah44

emrah44

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Pinnacle Studio vardı da wmv biçiminde kaydedebildiğini bilmiyordum, şimdi olayı çözdüm. Yine de teşekkürler arkadaşlar, yardımlarınız için.

Üst Alt