Resim slayt,Uygulamalar,Widgets,Oyun,Efekt

Konu, 'Msn Space' kısmında GameWorld tarafından paylaşıldı. Okunma: 4649 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Resim slayt,Uygulamalar,Widgets,Oyun,Efekt

Dilediğiniz Skin'i seçip resim slaytı oluşturabiliyorsunuz istediğiniz müziğide seçiyorsunuz.Dilerseniz bir resime efekt ekleyebiliyorsunuz.Binlerce oyundan istediğinizi seçip kodu Alanınıza yapıştırabilirsiniz.Sitede bir çok işinize yarayacak güzel uygulamar var.(Örn.Glitter text)
    Myspace, Facebook, Hi5, Friendster, Orkut, Bebo.. destekleyen uygulamalar var. RockYou.com - Photo sharing, MySpace slideshows, MySpace codes, MySpace music

Yazan: GameWorld
    manyak65 bunu beğendi.
  2. tsk arkadasım :oke:

Resim slayt,Uygulamalar,Widgets,Oyun,Efekt konusuna benzer içerikler

1. siteye resim ve slayt koymak ( 4 Mayıs 2009 | Site Hakkında )

bende siteye resim eklemek ve slayt koymak istiyorum ama yapamıyorum yardımcı olur musunuz bana
  2. [Efekt] Yarım Slayt Tema Efektleri (Gagan1491 Tarafından) ( 10 Ocak 2012 | S60v5 Sistem Modlama )

Önizleme videosu: http://www.youtube.com/watch?v=KL7qOOJxLcQ Tema modunuda diğer modlar gibi Rofs'a karşılık gelen aynı klasörüne atacaksınız. Not: Resource\Effects klasörünün içini mutlaka boşaltın, sonra modu uygulayın. Mod ektedir.
  3. Resim Efekt Programı ( 23 Temmuz 2012 | Symbian S60v3 Destek )

E72 için Symbian S60v3 Streamzoo, Instagram, photorim, molome, cameralover veya sophie cam benzeri program arıyorım yardımcı olurmusunuz. Teşekkür ederim.
  4. Ekran Resim Slayt Programı ( 9 Ocak 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Merhaba C7 telefonum için ekran resimlerini belli bir sürede değiştirecek bir program arıyorum yani slayt gibi ama saatte bir ekranda ki resim değişecek var sa öyle bi program bildiğiniz yardımcı olursanız sevinirim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 17:08:53