replika s3 samsung logo kodu

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında muhosmd tarafından paylaşıldı. Okunma: 2765 | Cevaplanma: 3

1. replika s3 samsung logo kodu

kore mali s3 var elimde format atınca acılırken samsung logosu gitti onu nasıl getirebilirim geri veya kodları varmı

Yazan: muhosmd
  2. Romunu bulabilirsen bastan atarsin yada rootlarsan bootanimation vb program indirip acilisi istedigim gibi yaparsın

3. peki buna uygun bi romu nerden bulabikirim??

4. *#2013* dene bakalm olacak mı

replika s3 samsung logo kodu konusuna benzer içerikler

1. replika samsung galaxy s3 ( 19 Şubat 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

soldaki sattığımız s3 tür sağda bulunan ise orjinal s3 dür .resimler tarafımca çekilmiştir.cihazlar sıfır kutusunda gönderilecektir. yanında kulaklık,,batarya(2100 mah),sarj kafası ve sarj kablosu bulunmaktadır.fiyatım 420 tl giresun içi elden...
  2. samsung galaxy s3 replika satlık ( 23 Şubat 2013 | Çin Üretimi Telefonlar Genel Paylaşımlar )

telefon 1e1 üründür 512 mb ram vardım cift cekirdeklidir android 4.0 8 mps arka kamera 3.2 mps on kamera 2100 mah batarya bulunmakta arka kapak cok esnektir ürünü baska telefonlarla karsılastırmayınız ürütim yeri orjinaldeki gibi vietnam dir 32...
  3. Satılık Samsung Galaxy S3 Replika ( 12 Ekim 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

[media]Samsung S3 replika (Beyaz) almak ısteyenler yazabılır.. 2 ay kadar oldu tertemız kullanıslı .. fiyat 150 tl Almak isteyenler cvp yazsınlar..yada tel bıraksınlar goruselım:.... ÜRÜN ORJİNAL GALAXY 3 DEĞİLDİR. BENZERİDİR KORE MALI OLUP...
  4. Satılık Samsung S3 Replika ( 17 Ekim 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

[media]Samsung S3 replika (Beyaz) almak ısteyenler yazabılır.. 2 ay kadar oldu tertemız kullanıslı .. fiyat 150 tl Almak isteyenler cvp yazsınlar..yada tel bıraksınlar goruselım:.... ÜRÜN ORJİNAL GALAXY 3 DEĞİLDİR. BENZERİDİR KORE MALI OLUP...
  5. Satılık / Takas Samsung Galaxy S3 Replika ( 20 Ekim 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Samsung S3 replika (Beyaz)almak ısteyenler yazabılır.. 2 ay kadar oldu tertemız kullanıslı .. fiyat 150 tl Almak isteyenler cvp yazsınlar..yada tel bıraksınlar goruselım:.... ÜRÜN ORJİNAL GALAXY 3 DEĞİLDİR. BENZERİDİR KORE MALI OLUP ,MENÜ...
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 16:31:37