renault clio symbol bagaj problemi

Sponsorlu Bağlantılar

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
renault clio symbol bagaj problemi
arkadaslar reno clıo arabam war daha dun aksama kadar bagaj acılıyodu fakat bu sabah bagajı acmaya calıstıgımda acılmadı acılmıyoda bunun sebebı nedır ve nasıl acabılrız bılen varmı yardımlarınızı beklıyorum konuyu yanlıs yere actıysam kusura bakmayın :allalla:

Perfect!

Üye
anahtar dönüyomu yada boşmu dönüyo kırılmış olabilir diş
bence sanayii de baktır açılır bişekilde her şekilde

nitroux

nitroux

Üye
bagajı nasıl açmaya çalışıyorsun onu tarif edebilirsen belki yardımcı olabilirim. yada halil kardeşimin dediği gibi gecikmeden bi sanayiye git..

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
anahtar dönüyomu yada boşmu dönüyo kırılmış olabilir diş
bence sanayii de baktır açılır bişekilde her şekilde
reno symbollerde arkada anahtar yerı yok malesef bıtek duqme war otomatık kumandadan sadece ama bagajı acamıyorum kac gundur gecen tesadufen acıldı bıkere yıne acılmıyo artık buyuk ıhtımalle bı kablosunda temassızlık war

gaffurchar

gaffurchar

Üye
zorlamadan sanayiye git derim bagaj tuşunu zorlayıp kırablirsin daha büyük bi zarara yol açar

Paranoya

Paranoya

Üye
Bencede sanayiye git . Kendin uğraşırsan hep daha büyük sorunlar yaratırsın zaten :oke:

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
zorlamadan sanayiye git derim bagaj tuşunu zorlayıp kırablirsin daha büyük bi zarara yol açar

aynende oyle yaptım sonunda :D motor kendını kıtlıymus kıtlıyıncede bagajı kıtlıyomus acılmıyomus koltuqu soktuk actık sonra yaqladı pas sokucu surdu tamam buy kadar :D

gaffurchar

gaffurchar

Üye
aynende oyle yaptım sonunda :D motor kendını kıtlıymus kıtlıyıncede bagajı kıtlıyomus acılmıyomus koltuqu soktuk actık sonra yaqladı pas sokucu surdu tamam buy kadar :D

hadi bakalım iyi sürüşler :yuru

OğuzcanAbi

Üye

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi

yok qözüm bu deil symbol cliolardan bahsedıyorum :) warya hanı clıo kasa ama symboller o ıste :))

'Davut

'Davut

Üye

Ağa sen niye hep böyle konularda sadece resim paylaşıyorsun....:d:

gaffurchar

gaffurchar

Üye
Clio ve symbol ün farkları neler?

caca41

caca41

Üye
    Konu Sahibi
valla ne solesem yalan oLur cunku eskı clıoyu kullanmadım hıc symbol sadece ısım farkı war ama yenı kasa symbollerın elbette bı farkı warmıstır belkı motor farkı faln olabılır yenı symbollerın bendekı 2007 symbol mesela motor 1.4 clıodada bole ama buyuk ıhtımal yenı symbollerde yukseltmıs olabılırler ozellıkler falan yukselmıstır 4cam otomatık falan yol bılgısayarı faln olabılır dıye dusunuyorum ama tam bı bılgım yok acıkcası

--------------- Ekleme ---------------

burdan aksesuarlara
burdanda ozellıklere bakabılrsın mesela :)

Üst Alt