Rehberi Telefona Kopyalama Yardım ?

Konu, 'Diğer Cep Telefonları' kısmında ronin41 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17351 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rehberi Telefona Kopyalama Yardım ?

telefon servisten geldi rehber uçmuş mmc yedeklerinide komple silmiştim sim karttaki numaraların hepsini bir seferde telefona nasıl kaydedebilirim. telefon bazen yeni sim kart takınca rehberi telefona kopyalıyımmı diye soruyordu ama şimdi öyle bir şey yok telefon sx1

Yazan: ronin41
  2. <div class='quotetop'>(ronin41 &#064; Mar 23 2006, 07&#58;57 PM) [post=303201]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> telefon servisten geldi rehber uçmuş mmc yedeklerinide komple silmiştim sim karttaki numaraların hepsini bir seferde telefona nasıl kaydedebilirim. telefon bazen yeni sim kart takınca rehberi telefona kopyalıyımmı diye soruyordu ama şimdi öyle bir şey yok telefon sx1 [/b][/quote]

ekstralar/sim rehberi ne gel sim numaraların gözükecek, seçenek yapapıp işaretleden hepsini işaretle.en son olarakta rehbere kopyala de.tümü rehberine kopyalanacak

3. dostum çok teşekkür ederim büyük sevaba girdin

Rehberi Telefona Kopyalama Yardım ? konusuna benzer içerikler

1. 6600 dan rehberleri kopyalama yardım ( 9 Kasım 2007 | Symbian Destek )

ardaslar elimde 6600 cep telefonu var içindeki numaraları bilgisayar kopyalamak istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  2. Rehber kopyalama.. ( 21 Nisan 2009 | Symbian Destek )

Merhaba arkadaslar oncelikle herkse kolay gelsin..Ufak bi sorunum var rehberi nasıl kopyalayabilirim telefonum n958gb fakar şimdi diyeceksiniz yıgın hafızaya kopyalanıyor evet kopyalanıyor fakat tek tek dosya halinde kopyalıyor eskiden bi program...
  3. Rehber kopyalama ( 26 Eylül 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Slm arkadaslar telefon rehberindeki kişileri sim kartına nasıl kopyalarım yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...
  4. Htc One X Rehber Kopyalama Acil Yardım ! ( 13 Kasım 2013 | HTC Android Yazılım )

Arkadaşlar eski hattımdaki kişileri yeni hattıma aktarmak istiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum. yardım eder misin bu konuda ?
  5. Htc One X Rehber Kopyalama Acil Yardım ! ( 13 Kasım 2013 | HTC Android Yazılım )

Arkadaşlar eski hattımdaki kişileri yeni hattıma aktarmak istiyorum ama nasıl olucak bilmiyorum. yardım eder misin bu konuda ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 20:59:54