rehberdeki kayıtlı kişiler tarafından arandıgımda isminin görünmemesi

Sponsorlu Bağlantılar

demoman

Üye
    Konu Sahibi
rehberdeki kayıtlı kişiler tarafından arandıgımda isminin görünmemesi
iphone 4 te vodafone kullanıcısıyım..rehberimde kayıtlı vodafon harici hatlar tarafından aranıldıgım zaman +5331234567 olarak görünüyor..başında ne 0 var nede 9.kardeşim,4 yakın arkadaşım (farklı telefon modelleri) da vodafone kullanıyor hepsinde aynı hata.. vodafone müşteri tem.aradım bizlik bi sıkıntı yok dediler..telefonu restore et felan demeyin denenmesi gereken herşeyi yaptım nasıl bi çözüm bulabiliriz..

metin akcam

Üye
ıphone 4 kullanıcısıyım Amerikadan getirdim. Rehberimde kayıtlı kişiler tarafından arandığımda arayan kişilerin isimleri çıkmıyor sadece numaralar görünüyor. İsimlerin görünmesi için ne yapmam lazım. Diğer konu ise kişiler bölümünde gurup oluşmuş bu gurupları nasıl düzenlerim. Teşekkürler.

ilhamikd

ilhamikd

Üye
ıphone 4 kullanıcısıyım Amerikadan getirdim. Rehberimde kayıtlı kişiler tarafından arandığımda arayan kişilerin isimleri çıkmıyor sadece numaralar görünüyor. İsimlerin görünmesi için ne yapmam lazım. Diğer konu ise kişiler bölümünde gurup oluşmuş bu gurupları nasıl düzenlerim. Teşekkürler.

Kardeş bu sorunu çözmek için rehberindeki numaraların önüne +9 koyman yeterli olacaktır dikat edersen gelen aramalarda görünen numara+9 ile başlıyor .....

624688

624688

Üye
rehberinde aynı isimden 2 kayıt olabilir....birini silersen sorunun çözülür sanırım

kalkanhoca

Üye
Kartviziti sime kopyala. O da olmazsa numarayı sil tekrar kaydet.

Üst Alt