Rehber ve mesajları hafıza kartına aktarma?

Konu, 'Symbian Destek' kısmında T_r3x tarafından paylaşıldı. Okunma: 86399 | Cevaplanma: 22

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rehber ve mesajları hafıza kartına aktarma?

acil yardım 6300 nokia bir baş belası var işimiz geregi rehberini kullanıyoruz ama 3 gün önce tel açılmadı yazılım göçmüş dediler yüklettik 1 gün sonra gene aynı hata oldu yine telefonu açamıyorum içindeki tüm rehber silindi yani müşterilere 3 gündür ulaşmakta güçlük çekip kayıt yaptım şimdi yine açamıyorum yardım edin lütfen teşekkürler.....

Yazan: fapamuk
  2. Tam olarak ne yapmamız gerekiyor ayrıca şu pc suite nasıl kullanılıyor :cnfsd: Telefon model : Nokia 6303i

3. merhaba arkadaşlar benimde telefondan bilgisayara mesaj kopyalamam gerekiyor

telefonun markası samsung-gts3600i mesajlar kısmında klasörüm adındaki klasördeki mesajları hafıza kartına yada bilgisayara kopyalamak istiyorum yukarıda belirttiğiniz tüm seçenekleri denedim fakat bir sonuç alamadım, telefonum bilgisayarada bağlanmıyor, bir çözüm öneriniz varmıdır yada nasıl bilgisayara bağlayabilirim, şimdiden teşekkür ederim.

Rehber ve mesajları hafıza kartına aktarma? konusuna benzer içerikler

1. hafıza kartındaki rehberi görme... ( 11 Ekim 2009 | Symbian Destek )

Arkadaşlar telefonum kapandı ve açılmıyor...ben daha önce telefon hafızasını karta yedeklemiştim yani rehber felan içinde olmalı kartın...şimdi ben bu kartın içindeki rehberi nasıl pcden görebilirim.başka bir telefona kayıt etmem geerkli 100lerce...
  2. Hafıza Kartındaki Mesajları Bilgisayara Aktarma (Yardım Edin Lutfen) ( 11 Aralık 2009 | Symbian Destek )

Arkadaşlar hafıza kartına format atıcam ama mesajları bilgisayara aktarmak ıstıyorum. Hafıza kartına format attıktan sonra tekrar geri yukleyecegim Böyle bildiginiz bir program varmı pc suite ile denedim sadece telefon hafızasındaki mesajları...
  3. Hafıza Kartındaki Mesajları Bilgisayara Aktarma (Yardım Edin Lutfen) ( 17 Aralık 2009 | Symbian Destek )

Arkadaşlar hafıza kartına format atıcam ama mesajları bilgisayara aktarmak ıstıyorum. Hafıza kartına format attıktan sonra tekrar geri yukleyecegim Böyle bildiginiz bir program varmı pc suite ile denedim sadece telefon hafızasındaki mesajları...
  4. hafıza kartından bir başka hafıza kartına uygulama aktarma ( 9 Nisan 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar herkese merhaba benim bşr sorunum var örneğin 1 gblik hafıza kartım var onda birçok uygulama yüklü. onun içeriğinin tamamını kopyala yapıştır yöntemiyle 8 gblik hafıza kartıma attığımda diğer kartta yüklü olan uygulamalar yeni kartta...
  5. multimedya mesajlarını hafıza kartına aktarma yardım! ( 2 Haziran 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

arkadaşlar telefonda birçok multimedya mesajı var ve bunların sadece resimleri kaydedip mesajını silmek istemiyorum çünkü mesajların da önemi var benim için ancak çok multimedya olduğu için telefon hafızası çok düştü bunları mesaj halinde depo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 10:19:56