Rehber Çalma Android Güvenli Mİ ?

Sponsorlu Bağlantılar

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
    Konu Sahibi
Rehber Çalma Android Güvenli Mİ ?
Az önce arkadaş rehberime girdiğini söyledi ilk baş inanmadım ama numaraları atınca anladım ki yapmış. Telefon Samsung S5 bu nasıl oldu. Android güvensiz mi ???

furyzer0

furyzer0

Üye
Ne yaptığını açıkladı mı? Sana herhangi apk falan yükletti mi? Oyun uygulama falan da olur.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
    Konu Sahibi
hayır sadece telefon numarasını biliyormuş sinyal minyal dedi
bu nedir ya böyle bi açık mı var arkadaş android kullanmayalım o zaman

furyzer0

furyzer0

Üye
Android sürümün kaç? Androidin en zayıf yanı malesef kritik bir açık olduğunda üreticiler kendi özelleştirdikleri roma entegre etmesi zaman aldığından kolay hedef haline geliyorlar. Güncelleme almayanlar zaten çantada keklik bir apkya virus gömüyorsun hedef yuklerse istediğini yaparsın telefona.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

The Pancar

The Pancar

Üye
Evet hemen ios ve Windows phonelara akın edelim

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bi dk yeni numara ekledim 2 hafta önce attığı listede onlar yok mesela gmailde numaralrım var ondan çekmiş sanırım sürüm de
5.1.1 lolipop var

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şifrelerini gözden geçir yenile ve bilmediğin uygulamaları yüklemeyin. Tekrar olabileceğini zannetmiyorum.

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
    Konu Sahibi
değişik bir olay bu iş anlamadım hiç bişi yüklemem az çok biliyorum telefonu root felan yok kaçak uygulama yok iphone alıyım :D
arkadaşlar size tavsiye bunu kapatın

burdan da messengerda yüklediğiniz kişiler çıkıyor onları silin telefondaki uygulamadan da senkronizeyi kapatın sorun burda evet

zencibitc

zencibitc

Üye
bu tür mobil güvelik için bir konu açılabilir aslında isterseniz yarın öğlen burada paylaşayım veya bir başkası. Çünkü bilgilerimizi her firma paylaşmaya başladı facebook whatsapp ve bana 2 kez googledan yeni kullanım şartları onay mesajı geldi sanırım google da götürüyor işi.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
bu tür mobil güvelik için bir konu açılabilir aslında isterseniz yarın öğlen burada paylaşayım veya bir başkası. Çünkü bilgilerimizi her firma paylaşmaya başladı facebook whatsapp ve bana 2 kez googledan yeni kullanım şartları onay mesajı geldi sanırım google da götürüyor işi.
Google ile Facebook zaten bu işin başını çekenler.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Üst Alt