Recuva 1.43 | Portable

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soulmy2

soulmy2

Üye
    Konu Sahibi
Recuva 1.43 | Portable

Recuva 1.43 | Portable | Freeware | 2.35MB

Sisteminizden yanlışlıkla ya da bir virüs yoluyla silinen, gerekli dosyalarınızı bu programla geri alabilirsiniz.

Geri dönüşüm kutusundan kendi sildiğiniz resimleri ya da herhangi bir biçimde silinen dosyaları kurtarabildiği gibi, sistem hataları, arızalar sonucu silinmiş dosyaları da geri getirebiliyor. Dijital kamera, hafıza kartı ya da MP3 çalarınızdan sildiğiniz dosyaları da fazla zaman geçmediği takdirde kurtarabiliyorsunuz.

Dijital kamera, hafıza kartı ve MP3 çalarınızdan bir dosyayı sildiğiniz takdirde üzerine yükleme yapmamışsanız dosyaları kurtarabiliyorsunuz. Sisteminizden yanlışlıkla silmiş olduğunuz resim ve dosyalarınızı da bu programla kurtarabilirsiniz.

Yeni Sürümdeki Yenilikler (Google Translate)
* Alternatif veri akışları kurtarma eklendi.
* 4 GB'den büyük dosyalar için geliştirilmiş destek.
* Filtreler şimdi bellek kullanımında anlamlı düzelme ile dinamik olarak uygulanır.
* Filtreler özelliği "dosya listesi olarak kaydet" ekledi.
* NTFS izinleri şimdi doğru rapor edilmektedir.
* Için geliştirilmiş raporlama sıfır bayt dosyaları başarısız oldu.
* JPEG için kurtarma potansiyeli Geliştirilmiş doğruluk.
* Kurtarma sırasında boş alan Geliştirilmiş işleme.
* Çoklu monitörler için geliştirilmiş destek.
* Küçük GUI iyileştirmeleri.

Turbobit:

abandonware

abandonware

Üye
sağ ol ;) güzel program fakat ben priform'un özgürlük için bedava program yazdığını zannediyordum. meğer ccleaner in recuvanin filan ucretliside varmis :s bunu görünce priform dan soğudum.

SHS

SHS

Üye
:tşk: yararlı program

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Çoğu zaman kurtarmıyor..

abandonware

abandonware

Üye
Çoğu zaman kurtarmıyor..

advanced system optimizer 3.5 veya ashampoo winoptimizer 9 kullanın; modüllerinin arasında undelete var; onlar daha iyikurtarır. eğer çok daha gelişmiş ve formattan evvelki dosyalarınızı bile bulan bir yazılım isterseniz: nero mediasuite; evet bildiğimiz nero!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt