Real Phone Tracker GPS spy1.9 "TELEFON NUMARASINI YAZIN,NEREDE OLDUĞUNU BULSUN" ;))

Sponsorlu Bağlantılar

kumuk

kumuk

Üye
    Konu Sahibi
Real Phone Tracker GPS spy1.9 "TELEFON NUMARASINI YAZIN,NEREDE OLDUĞUNU BULSUN" ;))
Real Phone Tracker GPS spy Locate Anyone
Version 1.9

dünyanın her yerinde LOCATE HERKES!
ekran görüntüleri kontrol edin ve kendiniz görün!

Piyasadaki en etkileyici telefon izci uygulama!

izlemek ve app saptar telefonun yeri olarak izlemek istediğiniz cep telefonu numarasını girin. aslında onların telefonları izleyebilir içine düşünmek Trick arkadaşlarınız. onlar gibi İzle tepki bunları izleyebilirsiniz gerçeği hakkında freak out. sadece eğlence amaçlı. Bir hücresel veya WiFi bağlantısı gereklidir. Işler her zaman ve tepkiler paha biçilmez! Kötü bir şekilde almak için bir kız ya da adam telefon numarası gibi ;-)

profesyonel sınıf FBI ile App Store sadece izci app sesleri!

• Beğen
Tepkiler: madalimert

cptalperen

cptalperen

Üye
teşekkürler :)

enstrumant

Üye
Sadece kendi telefon yerini buluyor başkalarını bulmuyor insanları yanlış bilgilendirme

kumuks

Üye
Sadece kendi telefon yerini buluyor başkalarını bulmuyor insanları yanlış bilgilendirme

sizin gibi cok bilmişleri paraylamı tutyorlar buraya anlamıyorum.adam hergün uygulama sunuyor bizlere,senin dil pabuç gibi.cok biliyorsan sen yap da doğrusunu görelim.cok bilmişlik yapma.emk bu..teşekkür et..adam paylaşımcı,üretken..sen ne paylaştın şimdiye kadar..??? kalırsın işte böyle..hem yazmış açıklamalara..eğlence amaçlıdır diye..emeğe saygı lütfen...

cmlkrc

cmlkrc

Üye
kumuk-kumuks aynı kişi mi acaba ??

cmlkrc

cmlkrc

Üye
kesinlikle aynı oda senden :)

carantinas

carantinas

Üye
ARkadasın dediği gibi hic bir telefon yazılımı firması boyle birşeyi piyasaya surmek gibi aptallıgı yapmaz ben bu programıda bunun gibi diğer tracker programlarınıda denedim sadece kendi yerin buluyor gps den boyle bir programın olması demek hukuksal olarak sahıs gizliliginin acıga vurulması olarak gorulur ve bu programı devlet gizli teskilatlarından baska hic kimse elinde bulunduramaz ki .. bu teknoloji cogu ulke de yok bile.

enstrumant

Üye
arkadaşım kumuks bence aptalca konuşmaların gereksiz bişey yapılacaksa ya tam yapılmalı yada hiç milleti abuk sabuk şeyler yazarak kandırmanın anlamı yok millet ayrıca merak edip indiror herkesin interneti senin gibi sınırsız olmayabilir bunları bir düşün istersen doğru ben bişey paylaşmadım ama yaparsam emin olki senden alsını yaparım sen gün içerisinde 100 tane site dolaşırken ben binlercesini dolaşıorum vede senin gibi ufak şeylerle yetinmiorum yapacaksam paylaşımım tam olmalı bu paylaştığın programlar çoğu yerlerde kol kol gezior programı yapan senmişsin gibide konuşuosun başka yerlerden alıp ben yaptım paylaşıorum bu kadarmı bence sus adam gibi paylaş vede eleştirilere açık ol hep ben hep ben deme

kumuk

kumuk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım kumuks bence aptalca konuşmaların gereksiz bişey yapılacaksa ya tam yapılmalı yada hiç milleti abuk sabuk şeyler yazarak kandırmanın anlamı yok millet ayrıca merak edip indiror herkesin interneti senin gibi sınırsız olmayabilir bunları bir düşün istersen doğru ben bişey paylaşmadım ama yaparsam emin olki senden alsını yaparım sen gün içerisinde 100 tane site dolaşırken ben binlercesini dolaşıorum vede senin gibi ufak şeylerle yetinmiorum yapacaksam paylaşımım tam olmalı bu paylaştığın programlar çoğu yerlerde kol kol gezior programı yapan senmişsin gibide konuşuosun başka yerlerden alıp ben yaptım paylaşıorum bu kadarmı bence sus adam gibi paylaş vede eleştirilere açık ol hep ben hep ben deme

laf yapıosunuz ikinizde..madem bin tane site dolaşıyorsun ozaman sen ekle..asıl hep banayı yapan sensin..kendi kazdığın kuyuya kendin düştün üstad..bin tane site geziyosun buraya birşey eklemeyip , sadece kendine alıyorsan bu bilgileri,asıl sen hep banacısın üstad...acık da bizle paylaş..

Üst Alt