rar ve zip dosyalarını açma

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında ardadede tarafından paylaşıldı. Okunma: 15413 | Cevaplanma: 17

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 7610 yeni kulanıcısıyım rar ve zip dosyalarını nasıl açabilirim

jawake, TatCeL, battalgazi16 ve 1 kişi daha bunu beğendi.

2. kilitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt:@

3. ne demek istemişsin kardeş anlamadım :(

4. konu kilitlensin demek istedi heralde

5. sitede o kadar saçma sapan konu varki kilitlense sitede adam akıllı konu kalmaz.:@

6. birader sence bu konu konumu ki zaten böyle bir konu var hatta sen link atmıssın bir tane adöinin yanılmıyosam o yeterli bence kilitlensin cok fazla saçma sapan konu içrmesin site tadı kaçıyır
    umarım anlamısındır demek istediğimi:oke:

7. anladım anladım :) ya sitede o kadar cahil insan varki mesela gps le ilgili konunun ortasında adam dioki 6300'a nasıl kumanda programı atarım yardım diyor.gıcık oluyorum bu tiplere :nono:

8. ok o zaman

9. asdadas

10. Ahmak olmasaydı insan tüm zaferler dostça kazanılırdı her gun dogumundan gun batımıynadfads

11. arkadaşlar bu konu google'da öyle bi etiketlenmişki [sayenizde] cepte winrar yazın ikinci olarak çıkıyor
    cepte winrar yazdığım vakit "Zipman" konusunu google amca sallamıyor bile. Ilginç

12. rar ve zip dosyalarını açamıyorum açma programlarıda rar ve zip olarak verilmiş :) sis veya jar olarak verilemezmi lütfen yardım

13. aynen sana katılıyorum

14. arkadaslar yardımcı olun n95e nasıl hacklarım rica ederim yardın edin bekliyorum

15. adam haklı dosya yöneticisi program da işini görür

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.