.rar lı dosyaları açmak için program

Konu, 'Symbian Destek' kısmında heyooali tarafından paylaşıldı. Okunma: 30509 | Cevaplanma: 21

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar; nokia E65 telefon aldım.. ancak rar lı dosyaları indirmeme rağmen açamıyorum.. bununla ilgili program varmı bildiğiniz? :sn:

Yazan: heyooali
  2. x-plorer kullan kardeş

--------------- Ekleme ---------------

x-plore

3. rar ları telden açan pro da var sitede

4. Al arkadaşım doya doya kullan ;)

Bu linke tıkla....

5. arkadaş pc'ye winrar yüklicen, sonra rar dosyasının içindekini telefona atıcan.

6. kardes bir bilgisayarda o dosyayı tıkla ve sisli dosyayı alıp telefona yükle 100 de 100acılır

7. toprak kardeşim sorunu çözmüş yine:oke: ellerine sağlık kardeşim;)

8. Çok teşekkürler kardeşim :)

9. Saolsın

10. Konu benim değil ama yinede teşekkürler :ok2:

11. ellerine sağlık

12. Eywallah :)

13. sonunda. . hakaten teşkler kardeşim. .

14. Merhaba sayin uyeler. Ben de bu mukemmel sitenin uyelerinden birisiyim ve elimden geldigince sitedeki butun konulari inciliyorum ancak uzun zamandir arayipta bulamadigim bi program war we bende size bu konuda danismak istedim. Ben N95 8gb kullaniyorum we sitenize surekli cep telefonumdan baglaniyorum ancak sitedeki .rar uzantili dosyalari telefonuma indirdigimde "desteklenmeyen dosya bicimi hatasi" veriyor bunu nasil onleyebilirim yani telefondan nasil .rar uzantili programlari acabilirim. Yardimci olursaniz cok sewinirim. Saygilarimla....

15. tesekkürler

16. Pc Ne Alakası War Adam Cep Telfonuna Program Arıyo

17. Sağolasın

18. slm.tel 5230..buna winrar çalıştırmak için program gönderir misin arkadaşlar?

19. galiba bu rar dosyalarını açabilir bir progran bilen yok....:hmmm

20. Arkadasim bende telden giriyorum o sorunu bende yasadim tek caresi mini opera web browser yukle tele indirme basarili olur

Kardes tel opera mini yukle ordan rar.zip.vs.vs uzantili dosyalari indire bilirsin.ve dosyayi rardan cikarmak icin free unrar programi yuklu olmasi lazim.

Kardes tel opera mini yukle ordan rar.zip.vs.vs uzantili dosyalari indire bilirsin.ve dosyayi rardan cikarmak icin free unrar programi yuklu olmasi lazim.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.