Uygulama ram temizleme

Konu, 'Android Uygulama ve Oyun Yardım' kısmında realnightwolf tarafından paylaşıldı. Okunma: 1737 | Cevaplanma: 5

1. ram temizleme

Arkadaşlar android için en iyi ram temizleme programı hangisidir ?

Yazan: realnightwolf
  2. android task killer

3. Aynen android task killerdır

4. başka var mı yeni ve iyi olan

5. Clean master güzel :)

6. En iyisi ve en güzeli advanced task managerdir.Buyrun:oke:

ram temizleme konusuna benzer içerikler

1. 5800 ram temizleme ( 26 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Genel )

ram blow programı var fakat bir işe yaramıyor galeriye fln girerken hafıza dolu uyarısı alıyorum, bi program daha vardı rami temizleyen arka planda çalışan fakat gözükmeyen programları kapatabiliyorduk kamera,rehber vs. o programın linkini...
  2. Uygulama Ram Temizleme ( 7 Ağustos 2012 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Galaxy Wonder ımı rootladım.Grafik işlemcisine driver ını yükleyeceğim.Peki rami rahatlatmak için ne tür programlar kullanabilirim.açılışta başlayan gereksiz şeyler,arka planda gereksiz yere cpu kullanan yazılımlar vesaire hem bataryayı hem...
  3. RAM Temizleme Yardım!!! ( 4 Aralık 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaşlar bana acil RAM temizleme programı lazım. :tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:
  4. Uygulama ram temizleme ( 26 Aralık 2012 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

arkadaslar piyasada birsuru ram temizleme programi var ama telefonu yeniden baslattiktan sonra maximum sayiyi goruyor sonra gitgide dusuyor kullandiklarimda (advanced task killer,advanced task manager,ram booster) oluyordu onerdiginiz her...
  5. Haber Ram Temizleme Programları Kullanmayın ( 29 Eylül 2013 | Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

ARKADAŞLAR BİRÇOK ANDROİD KULLANICI RAM TEMİZLEME PROGRAMLARINI KULLANIYORLAR HALBUKİ ANDROİD RAM I BOŞTA BULUNMAMALIDIR .BU PROGRAMLAR TELEFONUN STABİLLİĞİNİ BOZABİLİR
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 1:25:34