Uygulama Ram Temizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kilicaslan17

Üye
    Konu Sahibi
Ram Temizleme
Galaxy Wonder ımı rootladım.Grafik işlemcisine driver ını yükleyeceğim.Peki rami rahatlatmak için ne tür programlar kullanabilirim.açılışta başlayan gereksiz şeyler,arka planda gereksiz yere cpu kullanan yazılımlar vesaire hem bataryayı hem performansı etkiliyor.Nasıl yapabilirim :allalla:

• Beğen
Tepkiler: caca41

cukuleaks

Üye
Manuel.olarak temiz tutabilirsin. Yani gereksiz ve cop olacak bi uygulamayi telefonunda bekletme direk kaldir. Mesela bazi programlar arka planda gereksizcalisir. Gmail hotmail zello whatsapp skype viber gibi iletisim uygulamalari genelde arkaplanda calismaya devam eder. Onlara dikkat et...

• Beğen
Tepkiler: kilicaslan17
Xelord

Xelord

Üye
Titanium Backup yükle. Kullanmadığın, gereksiz, telefonun içinde gelen ve silemediğin, insanı deli eden uygulamaları silebilirsin.
Ama dikkat et: Ne olduğu bilmediğin şeyi elleme. Sonra bir şeyler düzgün çalışmayabilir. Ya da telefon hiç çalışmayabilir.

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
startup manager ilede başlangıçta açılacak uygulamaları yönetebilirsin.

• Beğen

kilicaslan17

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler.titanium backup yedekleme uygulaması dğeil miydi? diğerlerini deniyorum

- - - Eklendi - - -

denedim iki programıda.titanium backup harikaymış :) artık ram kullanımı boşta 190mb kadar oldu.50 mb kadar yer açıldı teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
Link2Sd ile de açılışta yüklenmesini istemediğin uygulamaları iptal edebilirsin.

• Beğen
caca41

caca41

Üye
program rootlanmadan çalışmıyo malesef sıkıntı :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt