• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

radyo fenomende hergün çalan bi şarkı var adını bilmiyorum yardm edin lütfen,

Sponsorlu Bağlantılar

turk_qrsat

Üye
    Konu Sahibi
radyo fenomende hergün çalan bi şarkı var adını bilmiyorum yardm edin lütfen,
fafen fafen die bişyler diyo nolursunuz bu şarkıyı bilen varsa söylesn yoksa kafayı yicem .@

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
akıllı telefonun varsa shazam uygulamasını indir dinlet sana bulsun :oke:

• Beğen
Tepkiler: technoshark

turk_qrsat

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM var ama ne zaman çıkacağı belli olmuyo ki şarkının, ses kaydı bile yapamadım

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
tamam ovi store'a gir shazam yaz indir şarkı radyoda çıkınca başı sonu fark etmez aç 10-15 sn dinliyor o sonra bulur sana :oke:

technoshark

technoshark

Üye
gerçekden arkadaşın dediği uygulama son derece güzel bir uygulama, ben Optimus black içerisinde kullanıyorum :) internet bağlantın muhakkak olması lazım ayrıca unutmadan söyliyeyimde :) biliyorsundur ama hatırlatayım dedim :)

turk_qrsat

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar ama ne zaman çıkacağı belli olmuyo tlfn yanmda oluyo bazen olmuyo, bana şarkı ismi lasım

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
kim söylüyor? az çok bildiğin kadarıyla 1-2 cümle yazar mısın?

turk_qrsat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım kadın söylüyor ama ingilizce fln değil galiba çünkü sözleri çok değişik fafeng fafeng gibi bişy diyo

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
fransızca mı?

turk_qrsat

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyormki hangi dil ama müziği fln çok güsel şarkının

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
valla fransızca bi şarkı çıkıyor benim de çok hoşuma gidiyor shazamdan bulacağım ama telefon serviste :D

turk_qrsat

Üye
    Konu Sahibi
Jessie J - Price Tag (feat. B.o.B Price Tag (feat. B.o.B).mp3[/URL]

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
benim dediğim bu değil fransızca benim ki artık çıkmaz oldu :(

Masha

Masha

Üye
Kesin budur;

[video=youtube;m8Bpv0ZEyT4]http://www.youtube.com/watch?v=m8Bpv0ZEyT4&feature=related[/video]

Umudcan

Umudcan

Üye
Jessie J - Price Tag bu olabilir mi?

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Yorumlara bakınca güldüm.Akıllı telefonunuzda bile o uygulamayı sonradan indiriyorsunuz.Oysa benim akılsız işletim sistemi olmayan telefonda kendinden geliyor.İlginç...

Umudcan

Umudcan

Üye
Dediğim şarkıya mutlaka bak, büyük ihtimal o.

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Kesin bu şarkı %1000 eminim.
<strong><span style="font-family: comic sans ms;"><span style="color: rgb(255, 0, 0);">[video=youtube;z4vf1DzBcqs]http://www.youtube.com/watch?v=z4vf1DzBcqs[/video]

Üst Alt