Radio Dinlerken Radyodan Ses Kaydetmek Için Program

Konu, 'Symbian Destek' kısmında t_yilmaz983 tarafından paylaşıldı. Okunma: 11214 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Radio Dinlerken Radyodan Ses Kaydetmek Için Program

nokia 6260 kullanıyorum ve radio dinlerken radyodan ses kaydetmek için program varmı yokmu onu soruyorumv arsa yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: t_yilmaz983
  2. arkadaşım öle bir program yok

varsada ben bilmiom

3. telefonda böyle bi işe yarayan bir program malesef yoq!
    bu dediğini ancak bilgisayarda yapabiliyosun...

4. N-gage de vaaaaar AAC formatında

5. yok ama radyo dinlerken ses kaydedici bi programla belki kaydedebilirsin

6. benimde bildiğim kadarıyla yok ama yada varda duymadıkmı

7. Ses kaydediciyi de açınca kapanıyor çalan parça ben denemiştim..

8. Malesef mümknü bişey değil , anca telefondan Radioyu dışa verip başka bir aletle kaydedersin

9. Abi ben RadiaCorder v2.1 duymuştum yabancı sitelerden dikkatinizi çekerim v2.1 diyo ozaman v1.0 geçmiş gitmişde haberimiz yok....::::!!!!!

10. bır ara okumustum samsung e 250 de boyle bır sey mumkun dıye bılıyorum..nokıa da da olsa ne guzel olur..

11. fhfggfjxg

Radio Dinlerken Radyodan Ses Kaydetmek Için Program konusuna benzer içerikler

1. w810i radyo dinlerken parazit tiz sesi

arkadaşlar radyo dinlerken sağ ve sol her iki kulaklıktada parazit tiz sesleri geliyor nedenini bilen varmı bilgini paylaışsanız sevinirim.
  2. Global Radio Galaxy v2.00 | Radyo Programı

Galaxy v2.00 İnternetten Radyo dinleyebilceginiz Radyo Programı... Burda bir emek var Arkadaşlar konuyu begendiyseniz ve indirdiyseniz Lütfen Teşekkür Et butonuna tıklamayı unutmayınız..Lütfen
  3. Global Radio Galaxy v2.00 | Radyo Programı

Galaxy v2.00 İnternetten Radyo dinleyebilceginiz Radyo Programı... Burda bir emek var Arkadaşlar konuyu begendiyseniz ve indirdiyseniz Lütfen Teşekkür Et butonuna tıklamayı unutmayınız.:bigstar:.Lütfen
  4. 5800 internetten radyo dinlerken istediğin şarkıyı kaydetmek

Arkadaşlar Samsung montede gördüğüm bi özellik var internetten radyo dinlerken parçayı tel.kaydedebiliyosun 5800 öyle bi program eklenebilirmi acaba ses kayıt cihazını açınca radyo kesiliyo yardımcı olacak arkadaş varmı acaba?
  5. radyo dinlerken ses kaydı yapmak

arkadaşlar normalde telefonda radyo dinlerken kayıt yapılmıyor radyo kapanıyor kayıt yapmaya başlayınca. Bunu yapabileceğimiz bir uygulama falan var mı ? Telefon 701
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 4:53:56