Pycallblocker arayan numarayı engelleme -Meşgul Gösterme

Sponsorlu Bağlantılar

murattiy

murattiy

Üye
    Konu Sahibi
Pycallblocker arayan numarayı engelleme -Meşgul Gösterme

Bir çeşit blacklist olayı.Arayan kişiyi siz ekranda görüyorsunuz fakat karşı tarafa meşgul sesi veriyor.Arasıra konuşmak istemediğiniz numaralara yapabileceğiniz uygulama :)

Depolardan indirip direk kurabileceğiniz uygulama-extras devel deposunda "Pycallblocker" ismiyle
Birde ikinci yolu ben bu işi biliyorum wifi kullanmadan kurarım X term ile diyecek arkadaş varsa buda garaj linki

• Beğen
Tepkiler: re-emre, cpeople, Zafer Arslan ve 4 diğerleri

gedikoguzhan24@

gedikoguzhan24@

Üye
Güzel Program ama telefonuma uyumlu değil :D:D:D

blorde

blorde

Üye
Kardes sen bu proyu nerden indirdin ben extras devel deposunu bulamadim telefonda :) app manager de arattim boyle bi pro yok yardimci olursan sevinirim

raptorsasa

raptorsasa

Üye
saol kardeş kuruyorum

Joker18

Üye
kardeş bunun bu linkte nerden indirme yapıyoruz ?

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

pau_sosyalci

pau_sosyalci

Üye
6300 e uygun arama engelleme prog yok mu

sanal alem

sanal alem

Üye
:oke:

mine*

Üye
acilen 6300 arama engelleme programına ihtiyacım var. blacklist sis uzantılı telefonuma uymuo. java destekli bi program mevcut mu. bilen hemen yardımcı olsun

blorde

blorde

Üye
kardes eline saqlikta burada link yok bir ikincisi bu pro depoda yok . proyu sen yukleye bilirmisin saqilasin . verdiqin linktede hic bisey bulamadim

ömür.

Üye
bu program nasıl iniyo yaa....

blorde

blorde

Üye
Arkadaslar ben bu programı yukledım yanlız numarayı yazıyorum hala arıyabiliyor nedenini bulamadım numarayı +90--0090 venormal bi sekilde yazdım ama yıne engellemedi. Acıklama yapabilecek arkadas varmı acaba

denizci535

denizci535

Üye
rkadas engelledigin no ya bak 05 ile giriliyse 05 ile gir yoksa +9 koyman onemli degil... ben sahsen kullanmiyorum ama...

blorde

blorde

Üye
evet arkadasım numara nasıl kayıtlıysa oyle yaptım oldu demekki önceki yaptıqımda bi hatam vardı ama simdi çalısıyor

kamyoncu76

Üye
selam arkadaşlar nokia 2700 no engelleme programının uyacağını sanmıyorum ama belki aramasını istemediğim 2 numaranın aradığı zaman meşgul duymalarını nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
:hmmm

re-emre

re-emre

Üye

Bir çeşit blacklist olayı.Arayan kişiyi siz ekranda görüyorsunuz fakat karşı tarafa meşgul sesi veriyor.Arasıra konuşmak istemediğiniz numaralara yapabileceğiniz uygulama :)

Depolardan indirip direk kurabileceğiniz uygulama-extras devel deposunda "Pycallblocker" ismiyle
Birde ikinci yolu ben bu işi biliyorum wifi kullanmadan kurarım X term ile diyecek arkadaş varsa buda garaj linki

paylaşım için teşekkürler ama depoda çıkmıyor bulamadım bir türlü yardım lütfen

----------Eklendi @ 18:55:26 ---------- Yazıldı @ 18:41:12 ----------

birde k office viewer de bulamadım

re-emre

re-emre

Üye
tamam halloldu teşekkürler depolarda devel ekli değilmiş buldum hepsini

re-emre

re-emre

Üye
k office yi kuramadım kurulamıyor diyor yardım lütfen

----------Eklendi @ 16:11:48 ---------- Yazıldı @ 15:30:25 ----------

ama k office yi kuramadım kurulum başarısız diyor yardım lütfen

arslnkr

Üye
acilllllll 6303 numara engelleme programı lazım lütfen yardım edin :(

cechno

cechno

Üye
Arkadaşlar gelen numaraları engellemek için başka bir program war deneyin isterseniz;;

KOLAY GELSİN :D

Üst Alt