Puk Kodu Sorunu ;

Sponsorlu Bağlantılar

srdrrr

srdrrr

Üye
    Konu Sahibi
Puk Kodu Sorunu ;
iyi akşamlar.vodafone dan 1ay önce turkcell e geçiş yaptım.birkaç saat önce sim kartımın pin kodu bloke oldu.geçiş sırasında bana verilen karttaki puk kodunu girmeme rağmen sim kart tamamen devre dışı kaldı.müşteri hizm.aradım yeni sim kart alacaksınız dediler...
ben hala hayret ediyorum bana verilen karttaki puk kodu ile müşteri hizm.deki puk kodu nasıl farklı olabiliyor...
ama sonuçta mağdur olan ben oldum...:off:

bull_king

Üye
böle bir sıkıntın varsa sim kartınla birlikte bir tim mağzasına uğrıcaksın böyle bir hata var ise oradaki arkadaşlar bunu üçretsiz olarak değiştirirler.

srdrrr

srdrrr

Üye
    Konu Sahibi
inanın hiç yardımcı olmadılar.Onların yanında müşteri hizmetlerini aradım,durumu ayrıntılı anlattım.kartımda elimde dedim onlarda yardımcı olmadılar.

ilo53

ilo53

Üye
yedek cıkart 8.5 eger cıkartmam dersen numaranı tası baska operotore benımde turkcell sım kartım vırus bulastı bende sımdı aveaya tasıdım avea hattmıda turkcelle tasıdım sorun kalktı.

pegoş

pegoş

Üye
Online şirfen var ise şifren ile giriş yap sayfasına oradan online bireysel'e tıkla şifreni telefonunu gir daha sonra hat bilgileri kısmından puk kodlarını göreceksin dene olmazsa aynen oraya klavye üzerinden "Print Screen" tuşuna ba ve onu Paint'te yapıştır. görüntüyü "Turkcell - Söz Sizde" aracılığı ile gönder sorununu da belirt paşa paşa yapıyorlar...

Merak etme boşa boşa da yeni kart falan derdi ile uğraşma akılları sıra para alma dertlerindeler... Dediğim şekilde yap çözüm mutlak olacak...

Üst Alt