Puk Kodu Öğrenmek ( Puk Kodu ile Pin Kodunu Değiştirmek ) Öğrenme

Konu, 'Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 615206 | Cevaplanma: 118

1. Pin Kodunuzu 3 kere art arda yanlış girmeniz durumunda, pin kodunu tekrar belirleyebilmek için puk koduna ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda, 3 büyük operatörden puk kodunuzu nasıl öğrenebileceğinize değineceğim.

Turkcell Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek

* Turkcell online işlem merkezine kaydınız yoksa, SIFRE yazıp 2222' ye göndermeniz taktirde, gelen SüperŞifre' niz ile giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek

• Vodafone Hatlı Cep telefonunuzdan 7000 yada 444 0 542 yi arayarak, Vodafone müşteri hizmetleri ile konuşarak, PUK Bilginizi alabilirsiniz .
    • Vodafone web sayfasından, My Vodafone sistemine giriş yaptıktan sonra, Sol menüde Abonelik İşlemleri > Pin & Puk menüsünden, puk bilginizi görebiliyorsunuz ..
    * My Vodafone' a üye değilseniz, buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.

Avea Hattınızın Puk Kodunu Öğrenmek

• Avea hatlı cep telefonunuzdan 500' ü, diğer telefonlardan 444 1 500 Numaralı Avea Müşteri Hizmetleri' ni arayarak, güvenlik gereği istenen bilgileri verdikten sonra PUK kodunuzu temsilciden öğrenebilirsiniz.
    Belirtmem gerekir ki; PUK Kodu sadece PIN kodunun yanlıs girildiği durumda gerekli olmayabilir. Eğer PIN kodunuzu unuttuysanız da, PUK kodu ile değiştirebilirsiniz. Yani PIN Kodunun 3 kere yanlıs girilmesi durumunda PIN kodunun kilitlenmesini beklemeden, PIN kodunuzu PUK ile istediginiz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Bunun için: Telefonunuzun arama kısmına numara olarak:

Pin1 Kodu Bloke Çözme : **05*Puk Kodu*yeni pin*yeni pin # Arama Tuşu

Pin2 Kodu Bloke Çözme : **052*Puk 2*yeni pin2*yeni pin2 # Arama Tuşu

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pin1 Kodu Değiştirme : **04*eski pin*yeni pin*yeni pin # Arama Tuşu

Pin2 Kodu Değiştirme : **042*eski pin2*yeni pin2*yeni pin2 # Arama Tuşu
    İyi Forumlar ...
    Not: Alıntı değildir, kopyalamayınız ..

Mert, Reşwan, Trackmania ve 24 kişi daha bunu beğendi.

2. Teşekkür ederim adminim (;

3. Teşekkürler. Yararlı bir bilgi.

4. teşekkürler

5. Bunu arıyodum :( Çok SAgoLL... :):):)

6. aramadan olmuyomu bu iş :(

7. Arkadaşlar ben puk kodumu buldum giriyorm şimdide yeni pin kodu diyor giriyorum doğrula diyor doğruluyorum kod hatası diyor bu neden olabilir yardım ederseniz çok teşekkür edrerim kodları doğru girdiğimden eminim

8. olmuyor bizim işimize yaramıycaksa nie koydun

9. Bu üç GSM operatörünün de kullandığı yöntemler, doğru ve çalışıyor,boşuna çamura yatmasanız diyorum.:box

10. yaa ben avea pin kodumu unuttum ve puk istiyor gerekli bilgiler ablamda ve ablamda gerekli bilgileri kaybetmiş ve şuanda hattımı açtığımda puk istiyor nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen

11. ya arkadaşlar bu olayı internet üzerinden yapabilme imkanı varmı?

12. işimize yarayacak bilgiler bunlar:oke:

13. ORdan nereye gireceğizz ama

14. paylaşım için saol

15. Hay turcelle iki saat lak lak mi edecez yaa

16. peki bu turkcell müşteri hizmetleri ücretsiz mi???

17. teşekkürler

18. puk kodunu nasıl buldunuz öğrenebilir miyim?

19. sagolasın

20. sağol kardeş de bu turkcell de online işlem için şifre istiyor
    e zaten şifre alabiliyosam telefonun pin kodunu biliyorumdur :D
    biraz saçma yahu bu tcell

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. puk kodu öğrenme

,
  2. puk kodu kırma

,
  3. avea puk kodu ögrenme

,