puk kodu öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

robben1056

Üye
    Konu Sahibi
puk kodu öğrenme
puk kodumu nasıl öğreneceğim lütfen müşteri hizmetleri demeyin

• Beğen
Tepkiler: feruduncennet ve teoman_55_88_66

arşiment

arşiment

Üye
süper şifreni biliyosan turkcell online işlemlere gir orda var

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Gerçeklerden kaçamazsın dostum, Maalesef Müşteri hizmetleri.

Doğan

Üye
gercekler acıdır Müşteri hizmetleri.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Simkart kilitlendimi? Muhtemelen kilitlenmistir. O zaman müşteri hizmetlerini aramaktan başka çözüm yolu yok gibi. Extra diyeceğim ama hat kimin üstüne kayıtlı? Sen en kısa yoldan müşteri hizmetlerini ara hat başkasının üstüne kayıtlı ise ben kullanıyorum söyle, senin kullandığını doğrulamak için birkaç soru sorarlar o kadar. Kolay gelsin

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Süper şifreyi biliyorsan online işlemlerden ve sesli yanıt sisteminden öğrenebilirsin.

emre198

emre198

Üye
offfff çıldırcam ya

_azral_

_azral_

Üye
Müşteri hizmetleri , Onlina işlem ama müşteri hizmetleri hattın yasal sahibinin bilgilerini isteyecektir sende bilmiyorsan olmaz . Süper şifren varsa onlina işlemden alabilirsin.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Müşteri hizmetleri

mykop333

Üye
0533 7246800 puk kodu nedir

seared

Üye
:off:
x@

mina yusuf

Üye
pin kodu yanlış girdim ve kartım bloke oldu müşteri hizmetlerini aradım bi dangalak çıktı tlfna hiç bişe anlamadım yardımcı olun yha

RedColt

RedColt

Üye
pin kodu yanlış girdim ve kartım bloke oldu müşteri hizmetlerini aradım bi dangalak çıktı tlfna hiç bişe anlamadım yardımcı olun yha

Türkcell bayii ne git. Orda gözünün önünde yapsınlar.

sonimparator22

Üye
arkadaşlar puk kodunu müşteri temsilcisine bağlanmadan öğrenmenin yolu
4440532 arayın genel menüden puk öğrenmek istiyorum menusunu sec sim kart seri numarasını gir ok

yamuur

Üye
bnmde pin bloke oldu puk kodunu bilmiorm.trkcelli aradm simkartdaki numaraları yaz dio yazıom ama kabul etmiyo.8 haneli olckmş ama kartda 12 hane wr .S npcm yardm edinn :(