pttcell faturam 16.25 tl (sorusu olanlar)

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
pttcell faturam 16.25 tl (sorusu olanlar)
Arkadaslar pttcell faturam 16.25 tl geldi sorusu olan var midir

marist

marist

Üye
Ne gibi bir soru istiyorsun ?

ozakin70

ozakin70

Üye
Ortalama kac dk konustun sms internet durumu nedir?

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
yeni kullanmak ısteyenlerden sorularını alabılırım

blastx

blastx

Üye
anlayamadığım konu 14 lira gelmesi gereken faturalar neden 16 geliyor bende bu civarda ödedim son faturamı ve daha ilginç olanı kullanım detaylarını incelediğimde telefon yapılandırma ayarları için 55 kuruş ücret alındığı yazıyor pttde bizi yolacak gibi sonumuz hayır olsun inşallah

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
anlayamadığım konu 14 lira gelmesi gereken faturalar neden 16 geliyor bende bu civarda ödedim son faturamı ve daha ilginç olanı kullanım detaylarını incelediğimde telefon yapılandırma ayarları için 55 kuruş ücret alındığı yazıyor pttde bizi yolacak gibi sonumuz hayır olsun inşallah
bazılarından 14 tl alıyor bazılarından 16 tl
bazılarından 14 tl alıyor bazılarından 16 tlgencen faturamda dıger ucretler dıye bırseyde benden 1.99 tl aldı 69 tl de ayrı vardı onu ben kullandımda 1.99 tl ne ısgencen faturamda dıger ucretler dıye bırseyde benden 1.99 tl aldı 69 tl de ayrı vardı onu ben kullandımda 1.99 tl ne ıskımse sıfır pttcell hat almasın fıyatı 60 tl

taylan08

Üye
3 fatura ödedim ben
1.6 lira daha yeni geçmiştim 7-8 gün kullanmıstım
2.15.35 tam kullandım
3.15.47 (bu ayın faturası)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben 2 fatura donemım 1 fatura 6 gunde 3.75 tl odedım 2 fatura donemım 16.25 tl artık kullanım ozetlerı ceptelefonuna gelecekmış

onur-1984

onur-1984

Üye
Arkadaşlar 2014 ocak ayından itibaren telsiz kullanım ücreti ve arayan mesajları aboneliği ile 16tl'den aşağı inmiyor.Ben 2013'de 15tl'den fazla fatura ödediğimi hatırlamıyorum. O da arayan mesajları aboneliği ve ekstra kullanımlarım ile birlikte.

Üst Alt