Pttcel ilk faturam=14,50 tl(sorusu olanlar)

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
Internet hızı çok önemli gece işi yapıyoruz tüm gün net ten film izlerken tv izlerken takılma olmazsa süper olur
ne yazık ki henüz uzay çağını yaşamıyoruz :D çok şey beklemeyin bence elinde sınırsız net var diye şürk edebilirsiniz ancak şahsen ben öyle yapıyorum 14 tlye bana bal kaymak vallahi helede vodafone dan sonra :)

Ramatata

Ramatata

Üye
Başkan illaki öyle turkcell illetinden sonra bal kaymak bu tarife

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
banada vodafodan sonra bana da bal kaymak geldi

phasan

phasan

Üye
Vodafone sinirsiz net cikarmassa musteri kaybeder

Rainesto

Rainesto

Üye
faturasızdan geçerken 50 tl para veriyorsun.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
bu tarifeye geçiş ne zaman son buluyor ona göre davranıcam

blastx

blastx

Üye
Başkan illaki öyle turkcell illetinden sonra bal kaymak bu tarife
değil mi :D
banada vodafodan sonra bana da bal kaymak geldi
bencede zor artık ama belli olmaz olabirde yani :D:D:D
bu tarifeye geçiş ne zaman son buluyor ona göre davranıcam
bence acele etmek lazım her duruma karşı zira şirketin internet için belirlediği bi abone sayısı vardır ve o sayıya ulaştığında tarife koşulları değişir bence hızlı olmakta fayda var diye düşünüyorum

Ramatata

Ramatata

Üye
Aynen başkan tanıtım amaçlı bir kampanya

mesutgaga

mesutgaga

Üye
avea altyapılı oldugu icin bazı arkadaşlarım internette kopma sorunu yaşıyor.vodafone paketine zam verirse hemen geçicem.

phasan

phasan

Üye
avea altyapılı oldugu icin bazı arkadaşlarım internette kopma sorunu yaşıyor.vodafone paketine zam verirse hemen geçicem.
ptt cell sankı avea alt yapısını kullanmıyor avea kullandıgım zamanlar avea odamda 3g cekmıyordu sımdı pttcell full 3g cekıyor

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar sırf sinirsiz net icin geciyorum .

phasan

phasan

Üye
sınırsız net olayı guzel

Archonn

Archonn

Üye
Arkadaşlar bi forumda mh yi arayıp taahhüt verince faturanın 7 - 10 liralara düştüğünü söylüyorlar deneyen var mı?

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar bi forumda mh yi arayıp taahhüt verince faturanın 7 - 10 liralara düştüğünü söylüyorlar deneyen var mı?
tahattut girme derım en az 12 ay tahattut verıyorsun ondada ıstedıgı parayı alabılıyorlar

Ramatata

Ramatata

Üye
Arkadaşlar 3 gündür kullanıyorum fakat internet ankaranin merkezi Bahçelide çok kötü extra apn falan mı giriyoruz acaba galaxy s2 youtube kısa video bile açmıyor veya Tubidy.mobi den mp3 açmıyor bende mi böyle sizdede durum aynımi bu arada hala 189 mb paket mevcut akk değil yani

Ramatata

Ramatata

Üye

SS

phasan

phasan

Üye
sorun sende olabılır bende ankara etımesgut ta oturuyorum hızı gayet ıyı 3g de 250 bıtıncede cok da kotu degıl yeterlı hız

Ramatata

Ramatata

Üye
Yok dostum problem wap ayarları ile alakali şu anda çözdüm sıkıntı yok yani tıkır tıkır çalışıyor

Üst Alt