Pttcel ilk faturam=14,50 tl(sorusu olanlar)

Konu, 'Avea Kampanyalar / Tarifeler' kısmında eminis43 tarafından paylaşıldı. Okunma: 32462 | Cevaplanma: 115

1. Bulamadim o ayari :S

2. Mobil veri açıkmı

3. Açık
    ---
    Facebook twitter düzeldi ama instagram ve whatsapptan bişe atamiyorum ama yenilenmiyor.
  4. bende ptt cell kullanıyorum hıc bır problem yok uygulamalarını kaldır tekrardan yukle
    ---
    normal fiyat
  5. Denedim olmuyor gene
  6. telefonu fabrika ayalarına dön

bende L7 var hepsi tıkır tıkır caslıyor hatta pcye bagladım tlefon pcden gidiriyorum nete :)
  7. Alla alla ayarlarda bise var o zaman
  8. 3 haftadır kullanıyorum hat çok güzel kullanmayanlar kötülemesin. Çekim gücü 2 yıl önce 0 dı simdi vodafone yi geçti.
    Faturayı 2hafta kullanınca yenilediler neden bilmiyorum ama 5 tl geldi :ehe birdahaki fatura da 14 buçuk,
    net hızı ise ben e de pc ye bağlıyorum faceden online oyun (bil ve fethet) bile oynuyorum 250mb tı aşınca e de olduğundan hiç farketmedim bile yani müthiş
    phasan bunu beğendi.
  9. arkadaslar bende bu 14 lük tarifeye gecicem.Faturalı hat oldugundan üstüme kayıtlı elektrik su faturası istiyolarmı?
    adıma kayıtlı herhangi bir fatura yok kayıt sırasında sorun olurmu?
  10. bi ikametkah ve bir kafa kağıdı fotokopisi yetiyor kardeş :)
  11. Bende yakinda 14 luk tarifeye gececem
  12. Hocam kontorlu hat yokmu bunlarda
  13. Hattini konturlu paket tasirsan 3 ay boyunca 20 tl yuklemeye her yone 200 dk veriyor
  14. Ama 14 lut istiyorum kontorlu
  15. kardeşim 14lük faturalıdır 14lük kontorlü diye bişey yok malesef
    phasan bunu beğendi.
  16. Valla sabah aldım nüfus kağıdı yeterli başka hiçbirşey istemedi 14luk tarife 1haftaya geçer dedi bakalım nasılmis

Sincan merkez ptt en fazla 3 dakikada alıyorsunuz
  17. 5günde geçiyor sana 3 gün sonra mesaj gelir şu tarih saatte geçilicek diye
  18. Internet hızı çok önemli gece işi yapıyoruz tüm gün net ten film izlerken tv izlerken takılma olmazsa süper olur
  19. 5günde geçiyor sana 3 gün sonra mesaj gelir şu tarih saatte geçilicek diye
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. pttcell donanımhaber