Pttcel ilk faturam=14,50 tl(sorusu olanlar)

Konu, 'Avea Kampanyalar / Tarifeler' kısmında eminis43 tarafından paylaşıldı. Okunma: 32420 | Cevaplanma: 115

1. 5 Agustosta PTTCELL 14 Lük Faturalıya hattımı taşıdım, (ilk faturam ne gelir diye korkuyordum) 14,50 TL Ödeyeceğimi öğrenince sevindim. PTTCELL kulanımı hakkında öğrenmek istediğiniz sorular varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim. Herkese saygılar.

2. Aynen kardesim benimkide tam 14,00 geldi baya iyi oldu bu arada 2 gb kotayı asmama ragmen hızda hala düşmedi pttcell bana güzellik yapiyor galiba ;)
    eminis43 bunu beğendi.

3. Bende internet kotayı aştım da sürpriz fatura gelirmi diye merak ediyordum. Düşük hızda sınırsız internet doğruymuş. Sağolasın pttcell (yani avea) :alkis
  4. kampanya bittimiki
  5. Devam. Ediyor Faturalı 14.- TL.
  6. Hadi ya, süpermiş .
    Bu hizmet hakkında bana geniş bilgi verebilir misiniz merak ettim. Nasıl oluyor ?
  7. Tarife Adı : Faturalı 14'lük Tarife PTTCELL(avea) kontrat ve taahhüt yok
    Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne : 200 dakika( not: üç ay 200er dk hediyesi var)
    Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
    Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
    Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
    Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi için : Pttcell

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Not 1 : 250 MB yetmezse, ek 1 GB sınırsız paketi 10 TL'ye alabiliyorsunuz.
    Pttcell

Not 2 : SMS de yetmez diyorsanız, ek her yöne 2000 SMS'i 9 TL'ye alabiliyorsunuz.
    Pttcell

Bunun dışında 24 TL ve. 44 TL'lik faturalı tarifeler var

24'lük tarifenin ayrıntıları:

Tarife Adı : Faturalı 24'lük Tarife
    Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne : 500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
    Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
    Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
    Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 24 TL’dir.
  8. İnternet hızı nasıl
  9. bende bu hafta geçmeyi planlıyorum :D neden 14,5 geldi sorabilir miyim normalde 14 lira gelmesi gerekmiyor muydu?
  10. Pttcell aveanın altyapısı zaten. Çoğunlukla H+ ile bağlanıyorum çekim gücü en üst seviyede, 128kbps ye düştüğü zamanda video izleme hariç bütün işlerini yine yapıyorsun çok sıkıntı çıkarmıyor yani.

- - - Eklendi - - -

Telsiz Kullanım Ücreti Aylık= 1,31. TL. Bu ücret Aylık Paket Ücretlerinin üzerine ekleniyor. Benim kullandığım süre bir ay olsaydı faturam 15,31. TL olacaktı.
  11. ben 22 agustosta gectim 27sinde fatura kesildi 5 günlük tutar 2.25 tl şaka gibi fatura :) ben birazda uyanık davranıp kalan dakikalarla ablamı aradım ablam vf lu oldugundan onada 12 tl gitti oldukça karlı bi iş oldu yani :D tarife konusuna gelince ptt yetkilileri 1 eylülden sonra tarifeler güncellenecek daha avantajlı olacak diyor ama bence bundan daha avantajlı olmaz o sebeple 14lük isteyenler acele etmeliler ama karar sizin :)

- - - Eklendi - - -

benim tarifeye eklemek istediğim birşey var bu tarife ile birlikte aveanın 5gblik ek net paketide alına biliyor paket ucreti tüm vergiler dahil 15 tldir yani totalde 5.25 gb hızlı net 200 hy dk ve 250 hy sms fiyat 29 tl oluyor net hızlı olsun diyenlere biçilmiş kaftan :)
    paketi almak için ek 5gb yazıp 5555 e göndermeniz yeterlidir
    not bu paketi almak isteyenler pttcelldeki 250mb akk bitmeden alsalar iyi olur zira paket bittikten sonra alınırsa düşen net hızı tekrar artmaya bilir
  12. hattın fiyatı ne kadar
  13. 5 gb pttcelle oluyosa süpermiş
  14. - - - Eklendi - - -

faturulalı hatlar sözde ücretsiz verilir ama yok yeni hat tesisi vergisi yok kdv yok öiv derken ilk ay paket ücreti dahil 80 -85 arası gelir hattınız varsa taşıyın beş kuruş para ödemeyin derim ben

- - - Eklendi - - -

malesef olmuyormuş mhden aldım bilgiyi buyuk hayal kırıklığı oldu brnim için sadece data hatları albiliyormuş :(
  15. Kaç gün sonra geçiş tamamlandı. Yarın 5. gün olacak geçiş mesajı bile gelmedi
  16. 5gb olayı oluyorsa cok iyi olmuş okullar başlayınca bende 5 gb paketini alayım bilgi için teşekkürler
  17. denediniz mi hocam eğer 5 gb pttcell de de oluyorsa hemen geçeceğim de ondan sordum.
  18. Hatıımı taşıdım ne zaman geçerim pttcele acaba
  19. Bende taşıdım. Yarın 7. gün ve taşıma işlemi yarın tamamlanacak
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. pttcell kullanıcı yorumları

,
  2. pttcell şikayet

,
  3. pttcell çekim gücü

,
  4. pttcell 14 lük tarife kullananlar,
  5. pttcell yorumlar,