program yükleme hatası yardım pls

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında mucab77 tarafından paylaşıldı. Okunma: 11945 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. slm arkadaslar

ben windows xp home kullanıyorum
    bazı programlarda yükleme yapamıyorum baska xp kullanan pcler aynı programı yükleyebiliyor yardımzı olursanız cok sevinirim

bu hatayı veriyor.
    < Resmi açmak için tıklayın >

2. arkadaslar bu konuda kımse bir sey bilmiyormu yaaa

kırk yılın basında bir yardım istedik :&#39;( :&#39;( :&#39;(

3. ekran kartında bir sorun olbilir veya o dosyayı yalnışlıkla silmiş olbilirsin eğer dosyayı sildiysen bilgisayara format atman gerekiyor...

4. abı o problem bendede oluyo genellıkle eskı oyunları yuklerken calıstırma sıstemlerı dos oldugu ıcın uyumsuzluk oluyo... yanı o bılgısayrda bence calıstırman mumkun değil... ayrıca arkadasım her seye format oha yane... olmadı ındırırsın dll lerı yenıden yuklersın ne yanı her b.ka format mı olurmus... :angry:

5. çok doğru iyiki bi format biliyoruz :hoho: yoksa napardık??

6. ne yapsam acaba pc yimi degiştirsem

ne dandik bir hata yaaa :vur:

7. oha. telin sarzı bitti yeni batarya alım gibi oldu ha :wacko:

8. oha. telin sarzı bitti yeni batarya alım gibi oldu ha :wacko:
    [post=156457]Quoted post[/post]​
    [/b][/quote]

+1 :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

9. cok basıt bırvacıklamayapmamııstersen bazıoyunlar illaaa 16 bıt formasyonunda calısıyo yanıdrıver 1 oyunu ornekolabılır muhtemelen sen 32 bıt versıyonunda ekrankartını kullanıyosundur oda cakısma yaptıgından bence sıstemde uyumsuzluga nedenoluyo
    ya eskı programyadaoyun kurma yadaaaaaaaaaa gıt 1990 model bılgısayar al

10. ya kardes tamam hadi dosyayı yanlışlıkla sildi diyelim neden format qereqi duyyosunuz ki pc'ye yazık deqil mi?
    hiç bişe bilmiyosa qir bi internet cafeye yada komşunun bilqisayarına sistem32 den autoexec.nt dosyasını kopyalayıp kendi sistem32 ne yapıştır.
    başka pcdekiyle benimki olur mu demeyin oluyor.

buyur autoexec.nt indir

11. Xp cd sini takıp sistem onarımı yap
    olmadı windows installer güncellemesini elle al
    yine olmadı... olur olur...:D

12. Kardeş yapacağın şey serv. Pack 2 yi yüklemek ama dur acele etme nisanda pack 3 çıkacak onu yüklersen sorun kalkar. Bak yüklediğin resimdede çalıştırmak için uygun değil diyor... pack ını yükselt ;)

13. sen önce adam gibi link koy

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.