Profillere Arka Plan Resmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Profillere Arka Plan Resmi
sevgili maxicep yöneticileri kendi profillerimizin arka planlarına resim ekleyebilsek nasıl olur,bu arada böyle bi özellik yok değil mi varsa ayıp olmasın :)

Perfect!

Üye
fena olmaz.
ama ben özelleştirilmiş görünümü kapalı kullanıyorum. öyle profiller varki girince gözü bozuluyo insanın. en iyisi sade :D

Burak

Üye
bencede.en iyisi sade

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Olabilir. Zaten zorla koyucaksiniz diye birsey yok isteyen koyar..

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
bende olsa iyi olur isteyen tutuğu takımın resmini falan koyar harika bi düşünce bence yönetici arkadaşların dikkate alması lazım

punqermojo

Üye
ya ben gördüm arka plan resmi die ama ekleyemiyorum kardeşim olmuyor yahu olmuyor :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bizde olsa eklemez miydik yahu :D

Bence gereksiz ayrıca karışık olur :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bencede olsun ısteyen eklemez zorla deıl ya =)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Gereksiz...

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
umarım öneri dikkate alınır sonuçta isteyen ekler isteyen eklemez şuanda nasıl isteyen sade profili tercih ediyor istemeyen kendince özelleştiriyor bu özellikte olmalı :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
umarım öneri dikkate alınır sonuçta isteyen ekler isteyen eklemez şuanda nasıl isteyen sade profili tercih ediyor istemeyen kendince özelleştiriyor bu özellikte olmalı :)

bir yandan haklısın dakikalarca profil sayfasını özelleştirmek için uğraşıyor insan hazır güzel görünümlü en fazla 10 tane tema olsa idare ederdi

Ozan

Ozan

Admin
Profil sayfaları çok fazla cıvıl cıvıl olacağı için hali hazırda arka plan ekleme özelligini kapatmıstık.

Hala aynı düşünüyorum, renk vermek neyse ama bu arka plan resmi ekleyebilme özelligi açınca üyeler takımlarının rengarenk posterlerini arka plan yapmamaları düşünülemez herhalde :) Herkes cıvıl cıvıl birşeyler koyardı.

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Sade olanı daha güzel diye düşünüyorum

Salihyet

Salihyet

Üye
sunucuya fazla yüklenmemek gerekiyor

Burak

Üye
bence sunucu gayet sağlam :)

bir 10 sene daha bizi idare eder herhalde :kop:

Necmati

Necmati

Üye
olabilir güzel bir düşünce :)

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
tabi resim eklerken belirli kurallar bulundurmak şart olmalı,ama onun haricinde sunucuya sorun teşkil edecek birşey değil o kadar da.

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
güzel olur

Neverex

Üye
Güzel fikir.Bencede olabilir.Ama ben kullanmam heralde sade güzel.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Açıkçası ben profil sayfamı hep sade kullandım, yeni üye olduğumda deneme amaçlı bir kere renklendirmek haricinde dokunmadım.
Üyelerin de özelleştirilmiş görünümlerini yok sayıyorum :)

Ancak profillere resim eklemesi olayına taraftarım.
Birincisi isteyen ekler istemeyen eklemez.
İkincisi aktif olarak bu özelliği kullanacak üye sayısının 500ü geçeceğini sanmıyorum. Tabii bu 500 sitenin gerçek anlamda müdavimleri. Sisteme bir yük söz konusu dahi olmaz.
Bunlara ilaveten zaten mevcut durumda yeteri kadar "göz bozan" sayfa yok mu? Var.
Renklerden yazıları göremiyorsunuz...
Resim de olsa ne olur?
Resim de konulabilmesinde bir sakınca yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt