Pokemon HeartGold&Soul Silver %90 Nds Emulatör (3D)

Sponsorlu Bağlantılar

batixbatix

batixbatix

Üye
    Konu Sahibi
Pokemon HeartGold&Soul Silver %90 Nds Emulatör (3D)
ARKADAŞLAR HEART GOLD RPG DİYE VERDİGİM NDS OYUNU ÇIKTI RAPİD LİNKLERİNİ KARIŞTIRMIŞIM ÖZÜR DİLERİM.

ŞİMDİ BOMBA OYUN ÇIKALI DAHA SAYILI ZAMAN OLDU AMA BEN ARAŞTIRIP SİZİN İÇİN UPLADIM POKEMON HEART GOLD VE SOUL SİLVER NDS OYUNU NDS EMÜLATÖRDE SORUNSUZ VE OYUNLAR %90 İNGİLİZCE KAÇIRMAYIN SAYILI YERDE BULABİLİRSİNİZ..

OYUNLARI MUTLAKA OYNAYIN POKEMONLAR POKEBALLDA DEGİL YANINIZDA GEZİYOR FİRE REDİN 3 BOYUTLU DAHA GENİŞ KAPSAMLI VE POKEMONUN YANINIZDA GEZDİĞİ TARZINI DÜŞÜNÜN VE KAÇIRMAYIN..

POKEMON HEART GOLD :
POKEMON SOUL SİLVER :
NDS EMULATÖR :

ÖNEMLİ NOT: ÇİMLERDE ÇIKAN POKEMONLARLA SAVAŞIP ÇİMDEKİ POKEMONUN CANI SIFIR OLDUGUNDA TAKILMA HATASI ALAN ARKADAŞLAR EMULATÖR AÇIKKEN--'''OPTİONS> EMULATİON SETUP''' SECENEGİNDEN İLK SIRADAKİ '''SOUND OUTPUT MODE''' SEÇENEGİNİ ''DİGİTAL MONO (FAST)'' OLARAK AYARLASINLAR BÖYLECE SORUN KALMAZ..

VE SAVEDE HATA ALMAMAK İÇİN OYUNDAYKEN SAVE YAPIN EMULATÖRDEN DEGİL OYUNDAN SAVE YAPIN TEKRAR AÇTIGINIZDA OYUN BAŞLARKEN CONTİNUE YAPIP SAVE ETTİGİNİZ YERDEN DEVAM EDİN..

• Beğen
Tepkiler: Salih Baba™, mamokoca, emreartuc ve 3 diğerleri

silop_kms

silop_kms

Üye
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık...

azrail_ali13

azrail_ali13

Üye
41mb olan bu oyunun online oynanabilme imkanı var mı_?

emreartuc

emreartuc

Üye
bencede olmadı. çalıştırmıyo. indirdik wala kaldık ortada. yeni emü. falan bulmaya çalış kardes. bir daha da lütfen denemeden paylaşım yapma :S

azrail_ali13

azrail_ali13

Üye
olum içinden .nds uzantılı bi dosya çıktı sadece ve bunun için emulatör gerekiyor_?

batixbatix

batixbatix

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar up yaparken karıştırmışım diamond ve pearl konumdaki emulatör çalıştırır bunu..

batixbatix

batixbatix

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten ben çalıştırabiliyorum ama tekrar deniyim ben şu ara yogunum biraz işler çok yogun en kısa zamanda düzelticem..

Laz¥

Laz¥

Üye
Konuyu düzeltmen rica olunur.

xatu

Üye
no$GBA 2.6 versiyonu oynuyor ben de

batixbatix

batixbatix

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun hatamı telafi ettim fazlasıyla size çıkan en şahane ve en son 2 pokemon oyununu upladım bakalım nasıl bulcaksınız ve çalışma garantili..yinede sorun yaşayanlara yardımcı olucam..

pokeciyim

Üye
gercekten %90 sa helal olsun. bu arada ben baya bi gectim. ash e kadar geldim. eski save dosyam acilir mi? yoksa yeniden mi basliycam? tam cozum yazamam useniyorum. ama silver ve gold u uygulayin is cozulur. bu arada sucun muydu yazamadim. o efsane surekli kacti bi adamla konustum falan. 2. dunyaya kacti. sonra bi daha goremedim. bilen var mi? yakalayan var mi? bu arada adamin biri size bi efsanenin adini ve datasini veriyo. adini unuttum kusa benziyo ama lugia degil. neydi o ya. sonra o pokemonu da haritadan bulup yakalayabiliyoruz. su an japonca olarak ilerledim. ama elimde 5 6 tane efsane var. :D siz sorun yardim edebilirsem bakarim.

--------------- Ekleme ---------------

paylasim icinde sagol arkadasim. indiriyorum. guzel bulmusun. ;)

helal olsun. sahi ingilizce ya. iste bunu cok sevdim. senle kanka olalim aga biz ya. ;)

yalniz oyundaki normal konusmalar hala japonca. oynadigim versiyonundan az daha degisik. bende konusmalarin bagzilari onemli gorev konusmalari falan duzenlendi sanmistim. bu ceviri versiyonu %90 degilki. belki %20 onemli olan tm isimleri pokemon isimleri falan cevrilmis. ama onemli gorevleri bilmeyen biri nasil yapicak. ben yaparim ustalastik kac senelik oyuncuyuz. neyse yinede emege saygi. ama %90 olayi uymamis kardes. ;)

batixbatix

batixbatix

Üye
    Konu Sahibi
bro sagol hem övmüşsün hem yermişsin oyun zaten silver ve gold üstüne aynı hikaye sadece 1 az uzatmışlar oyunda japonca konuşulurken dikkat ettiysen mesela metal coat lazım onlar ingilizce yazıyo zaten silver ve gold konusu üstüne ondan gerek yok çok japonca bilmeye o kuşun adı ho-oh ve eski save dosyaları çalışmayabilir

uurcn06

Üye
eywallah

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

pokeciyim

Üye
bro sagol hem övmüşsün hem yermişsin oyun zaten silver ve gold üstüne aynı hikaye sadece 1 az uzatmışlar oyunda japonca konuşulurken dikkat ettiysen mesela metal coat lazım onlar ingilizce yazıyo zaten silver ve gold konusu üstüne ondan gerek yok çok japonca bilmeye o kuşun adı ho-oh ve eski save dosyaları çalışmayabilir

yok ho-oh u demiyorum ya. 2. haritada cikiyo dedigim poke. luciras miydi unuttum ya. komedi bi adi vardi sanirim. neyse bitti oyun zaten baydi ya. keske bi poke oyunu yapsalar butun dunyalara gidilse. her oyunda 1 ya da 2 dunya oluyo. insan sikiliyo. hemen bitiyo ya. :S

bu arada klavyem ingilizce yurt disindayim adminlerim. yapabilicegim bisey yok. yanlis yazi gozunuze carparsa duzeltirsiniz. i ler u lar falan. karisiyo arada.

batixbatix

batixbatix

Üye
    Konu Sahibi
laitas mı laitos mu.??bro ben şey düşünüyorum aslında knight online gibi olcak bi tane poke oyunu ya online ama antranörlerinde şekli falan düzgün olcak şöle 2 3 gb bi oyun yapsalar..bana imkanını verseler bende konusu bile hazırda imkan yok işte yapsalar çok tutar ya..

kelaj

Üye
linkler ölü düzeltin lütfen

gecebekcisi89

Üye
once bi linki kontrol etmeyi ogrenin. bi de uye olurken telimin markasini soruyo. ne yapican kendine mi alican ya. :@ bosuna uye olduk 3 dakkamizi yediniz...

creasy1903

Üye
liknler ölü konuyu kilitleyin ya da linkleri yenileyin sizin yüzünüzden 1 dk kaybettim zq trolleri

Üst Alt