Point Blank Rütbeler

Konu, 'Çoklu online oyunlar' kısmında Revengeful tarafından paylaşıldı. Okunma: 59567 | Cevaplanma: 13

1. brqsalvo, Avcy4 ve maxicep250 bunu beğendi.
  2. ben oynuyorm gerçekten güzel bir oyun teşekkürler :)

3. Bende oynuyorum nick ve rütben nedir ?

4. yeni başladım uzman çavuş 2.kademeyim

5. Kıdamli başcavuş 1 kademeyim nicklerinizi yazın Benim TheCastle

6. bende oynuyorum nick RiD'oNE' yeni başladım uzman çavuş 1. kademe

7. GerCekTen Cok GuSel bir Oyun...GerCi Daha Yeniyiz Ama AsteqMen 3,KaDeMe İsmim...Avcy4:D :D:D

----------Eklendi @ 16:37:07 ---------- Yazıldı @ 16:35:34 ----------

Coldman41 eger car istersen sana bedava car veRiRim.Baş Cavuş.3,Kademe senın Olur:Pbana oyunda Pm at İsmim Avcy4:D

----------Eklendi @ 16:37:40 ---------- Yazıldı @ 16:37:07 ----------

Coldman41 eger car istersen sana bedava car veRiRim.Baş Cavuş.3,Kademe senın Olur:Pbana oyunda Pm at İsmim Avcy4

8. BEN KIDIMLİ BAŞÇACUŞ 5. KADEME lordkan_66 eklyin

9. yarbay 4.seviye

10. TEĞMEN 5.KADEME AUG VS KADIN KARAKTER ALIN OYNAYIN BIRAKIYORUM ALIN OYNAYIN

MSN:[email protected]
    om

şifre: messi

11. Crossfire oynayan yokmu herkes point blank oynuyo nerde Crossfire

12. Konu açın belki oynayanlar ortaya çıkar :)

13. beyler beni ekleyin asteğmanim ng li kd64 yaş 17 TheAdultsOnly simgeli ve tsli klanına alım vardir.Tek yapamnız gerekn beni ekleyin.Kalıtelı oyuncular eklesın.astegmen ustu kd50 ustu.nickim: ITAOI*Schutzhelm
    ekleyin

14. Konu için teşekkürler

Point Blank Rütbeler konusuna benzer içerikler

1. Point Blank BIG GAME ( 29 Nisan 2011 | PC Oyunları )

Yapımcı: Nfinity Eklenme Tarihi: 04.03.2011 Dosya Boyutu: 540,00 MB Lisans: Ücretsiz Dil: Türkçe Ekran Görüntüleri: Görüntü 1 Görüntü 2 Görüntü 3 Platform: Windows (Tümü) Uninstall Seçeneği? Evet Limit: Yok...
  2. Maxicep Point Blank Buluşması ( 9 Ağustos 2011 | Çoklu online oyunlar )

Az sonra ortalık karışacak TheCastle : Castle :ehe >KAPTAN< : chtlkbrk :gun1: VS 145236 : Oguzc@N :polis: PB'nin kralı bakşlara bak...
  3. Point Blank ( 1 Ekim 2011 | Çoklu online oyunlar )

Oyuna askeri öğrenci (yani oyuncular arasında kuru kafa) olarak başlıyorsunuz. Eliniz klavyeye ne kadar yatkın olursa o kadar iyi oynayabileceğiniz bir oyun. Öncelikle FPS ve savaş oyunu tutkunlarının heyecanla oynayacağı bir oyun. Oyunda 5...
  4. Point Blank ( 24 Şubat 2012 | PC Oyunları )

Aşk mektubum..!! “Seni ilk gördüğümde yedim headshot ı Kaçırdım tüm kuponları, kartları Bir zamanlar kaçardım gördüğümde Şimdiyse gelsin diom hemen Lux te..!! Ah o yüzün yok mu kavurur beni.. Aug alır elin öldürür beni.. Lux ville in...
  5. Point Blank ( 22 Haziran 2012 | Çoklu online oyunlar )

Bana iyi bir bedava çar verebilecekler özel pm atarbilir misiniz ?
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 6:54:17