Pocket Pc ler İçin Programlar

Sponsorlu Bağlantılar

roncatto_84

Üye
    Konu Sahibi
Pocket Pc ler İçin Programlar
Vito Sms Chat 1.05

Smslerinizi sohbet tarzı gösteren bir program

Jukebox:Mp3 Player​

Slick:Anlık ileti programı(Msn,Yahoo,Gtalk vs..)

--------------- Ekleme ---------------

Ateksoft Web Camera Plus v.2

• Telefonunuzu mikrofon olarak da kullanabilirsiniz​
  • USB ActiveSync, Wi-Fi, Bluetooth, GPRS, 3G, LAN üzerinden bağlantı kurabilirsiniz​
  • Skype, MSN Messager, Yahoo Messenger uygulamaları içinde kullanabilirsiniz​
  • Ekran resmi çekip bilgisayara kaydedebilirsiniz​

SinekSaar Programı

Klavye Programları​

Spb fllScreen Keyboard v3.01

TenGo 2.1

Cliquick v2.07.20

Vito Zoomboard

Burdan İndirin

MP3 Oynatıcısı Programlar
VITO Audio Player v1.16

Conduits.Pocket.Player.v3.6

PocketMusic Bundle v5.1

Video Oynatıcılar
CorePlayer v1.2.5:
Desteklediği ses ve video formatları:
-Audio: MP3, WMA, AAC, MKA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, FLAC, MPC, AMR, GSM, ADPCM, ALaw, MuLaw, MIDI
-Video: WMV, CoreAVC™ (H.264), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, MJPEG, MSVIDEO1

DivX Mobile Player:Avi uzantılı dosyaları oynatır

Realone Player:3gp dosyalarını oynatır

Smart Movie ve Dönüştürücü:
Avi uzantılı dosyaları oynatır,altyazı destegi de mevcut

[/CENTER[/url]]​

• Beğen
Tepkiler: 61semih, NeD_TysoN, tcatak ve 9 diğerleri

echocum

echocum

Üye
teşekkürler

roncatto_84

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardesim;)

Msn Uygulamaları​

• Verichat 1.42b
  • ImPlus 4.58
  • Wİndows Live Messenger 10.6.0034.0800
  • Mundu.IM.v4.023

Microsoft Office Mobile dan çok daha gelişmiş bir ofis uygulaması..

SoftMaker Office 2008

Kod:
http://rapidshare.com/files/132154761/Soft_Office_Maker_2008.rar

roncatto_84

Üye
    Konu Sahibi
PowerCAD
Windows Mobile işletim sistemli telefonlar için Autocad uygulaması

PowerCAD CE 5.6 Pro closes the gap between office and on-site activities: Editing drawings right on the spot where it is really needed. Over 300 AutoCAD compatible drawing functions including lines, polylines, arcs, circles, rectangles, ellipses, offsets, and more. DWG, DXF, and DWF file export is also possible.
PowerCAD CE Pro 5.6 comes with built-in support for laser distance measuring devices, such as PD 38 by Hilti, Leica DISTO A6 and DLE 150 by Bosch. They are connected via Bluetooth.
No other mobile CAD system has the advanced application programming interface (API) capabilities of PowerCAD CE Pro. With support for Lisp and C/C++ languages, PowerCAD CE Pro allows for limitless extension or creation of tailor-made applications such as automated GPS/Interior Laser data collection, graphics-enabled sales automation systems, location based field services, or automated productivity extensions maximized for end-user simplicity and operation.
PowerCAD CE Pro's enhanced dialog, menu and toolbar editor (DME2^(TM)) lets you quickly and easily tailor PowerCAD CE to run exactly the way you want it. Using DME2^(TM), any technician can visually create, modify and prototype custom menus, dialogs and toolbars in minutes on a desktop/laptop PC to suit the precise interface requirements for all users in your organization!
Kod:
http://rapidshare.com/files/132439922/Powercad_Ce_5.6_Pro.rar.html

roncatto_84

Üye
    Konu Sahibi
E-CÜZDAN UYGULAMALARI
Ilium Software eWallet Professional v6.1.0.24363

-----------------------------------------------------------------------------------------
SPB WALLET

Kod:
http://rapidshare.com/files/132715731/wallet_applications.rar.html

roncatto_84

Üye
    Konu Sahibi

Spb Mobile Shell telefonunuzu kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak geçtiği özel bir ekran modu sayesinde pil durumu,mesajlar,cevapsız aramalar, şebeke çekim gücü,tarih,saat ve hava durumu gibi seçenekleri görebiliyorsunuz.
Ana ekrana parlaklık ayarı,dosya arama, Word,Excel,PowerPoint,Internet Explorer,görev yöneticisi,Windows Media Player gibi kısa yolları programı ilk kurduğunuzda karşınızda görebiliyorsunuz. Ayrıca son kullandığınız programların da kısayollarını bu menüye ekleyerek sizi her defasında programı çalıştırmak için ayrı çaba sarfetmenize engel oluyor.
Kullanımı çok basit olan bir kişi araması sağlayan uygulama, istediğiniz kişilerin resimlerini de ana ekrana taşımanıza imkan sağlayarak bu kişileri resimlerine tıklayarak aramanıza olanak sağlıyor.
Ayrıca menüde hangi öğelerden hangilerinin ekranda görüntülenmesi ve nasıl bir sırada olacağını ise yine siz ayarlayabiliyorsunuz. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise Mobile Shell,GPRS, ya da Wi-Fi üzerinden sadece bir kaç KB'lık veri alarak bulunduğunuz gün içinde hava tahmin raporlarını göstermesi
Kod:
http://rapidshare.com/files/134834344/SpbMobileShell2.1.rar

pecten01

Üye
ne zamandır bu programın register olmuşunu arıyordum saolun......

birde ingilizce-türkçe ve ingilizce-çince sözlük bekliyorum.şimdiden teşekkürler

crab1054

Üye
Smart Movie'yi yukledm fakat -leyemedim bi türlü nasıl yapıldığını bilen biri varsa anlatsın telefonda device - number kısmında imei numarası gözükmüyor -e imei girdigimde verdigi - de yanlış nasıl yapacağım bunu? bu arada tlf Toshiba G500

pecten01

Üye
unregistered yazıyo kodu yok mu bunun

ok ok buldum kodu çok çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

carısmatıc

Üye

Spb Mobile Shell telefonunuzu kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak geçtiği özel bir ekran modu sayesinde pil durumu,mesajlar,cevapsız aramalar, şebeke çekim gücü,tarih,saat ve hava durumu gibi seçenekleri görebiliyorsunuz.
Ana ekrana parlaklık ayarı,dosya arama, Word,Excel,PowerPoint,Internet Explorer,görev yöneticisi,Windows Media Player gibi kısa yolları programı ilk kurduğunuzda karşınızda görebiliyorsunuz. Ayrıca son kullandığınız programların da kısayollarını bu menüye ekleyerek sizi her defasında programı çalıştırmak için ayrı çaba sarfetmenize engel oluyor.
Kullanımı çok basit olan bir kişi araması sağlayan uygulama, istediğiniz kişilerin resimlerini de ana ekrana taşımanıza imkan sağlayarak bu kişileri resimlerine tıklayarak aramanıza olanak sağlıyor.
Ayrıca menüde hangi öğelerden hangilerinin ekranda görüntülenmesi ve nasıl bir sırada olacağını ise yine siz ayarlayabiliyorsunuz. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise Mobile Shell,GPRS, ya da Wi-Fi üzerinden sadece bir kaç KB'lık veri alarak bulunduğunuz gün içinde hava tahmin raporlarını göstermesi

Kod:
http://rapidshare.com/files/134834344/SpbMobileShell2.1.rar
bu indirilmiyr yawww:@
:@:@

tekosa

Üye
Ateksoft Web Camera Plus v.2 adlı programla önde kamera olan telefonlarda msnde görüntülü konuşma yapılabiliyormu yok sa bilgisayar içinmi saadece????

76107610

76107610

Üye
bu wm6 için netcad proğramı yok mu.bulabilirsen .çok sevinirim.kolay gelsin ayrıca diğer prolar için çok tsklerr:oke::oke:

3allen

Üye
****** çalışmıyor??

netbak

Üye
tessekkurler

tessekkurler.burdaki bilgIlerin bircokkisinin isine yarayacagini dusunuyorum.

by_clarck

Üye
çoq saol kardeş ısdedıgım bazı program ları buldum

YavuZ1905

Üye
saol kardes

hoca-73

Üye
sağol çok güzel bir program. denedim harika birşey.

Dehşet_suikast

Dehşet_suikast

Üye
teşekkürler

aytugk

Üye
teşekkürler

iocaktan

Üye
programı rar dosyasından çıkardıktan sonra setup dosyasını bir türlü çalıştıramıyorum. xml uzantılı bir dosya çıkıyor. bu dosya nasıl çalıştırılıyor. lütfen yardım

Üst Alt