Faturalı Platinum Plus 10 GB (1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet)

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Platinum Plus 10 GB (1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet)
Turkcell’de şimdi Platinum ayrıcalıklar dünyası ile tanışmanın tam vakti. 10 GB turbo hızında aşımsız internet ile birlikte Yeni Turkcell'lilere sunulan Platinum Plus 6 GB paketi aylık olarak 95 TL karşılığında satın alınabiliniyor.

Paketi satın alanlara 10 GB aşımsız internetin yanı sıra her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS ile MMS’te sunulurken, Dilerseniz ekstra olarak 9 TL karşılığında her yöne 250 dakika, 250 SMS/MMS ve 500 MB internet paketini de 9 TL ekstra ücret ödeyerek alabilirsiniz.

Yıllık Abonelik için PLATINUM 10GB yaz 2222’ye göndermeniz yeterli olacakken, 532 ya da 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

DSGNRY

DSGNRY

Üye
bu pakete geçtim. Bir çok indirim ve kampanyanın yanı sıra. Akıllı Depo ve Turkcell TV+ Cep paketi için 5 er GB ve ücretsiz fizy premium aboneliği veriyor. İlaveten BİP messenger için de ekstra internet var. Yani bu 3 servis 10 GB olan internet paketinden düşmüyor. Bu hizmetlerin paketleri biterse 10 GB olandan devam ediyor. Bunlar 31.12.2016 ya kadar diyor ama büyük ihtimalle kullanımları uzatacaklardır.

bu servislerle birlikte çok avantajlı bir tarife olduğunu söyleyebilirim.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Parası Olana Çok Güzel

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, sado826 ve ali.44
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben Platinum 10 GB paketini kullanıyorum. Ama benimkini de aşımsız internet özelliği yok heralde öyle bişey görmedim hiç bilgisi olan var mı?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hem hızlı hem 10gb cik hem pahalı ufursen 2 gün yetmez

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DSGNRY

DSGNRY

Üye
Hem hızlı hem 10gb cik hem pahalı ufursen 2 gün yetmez

10 GB neye yetmiyor merak ettim? ilaveten müzik ve tv için ayrı hatta depo ve bip için bile ayrı internet paketleri veriliyorken?

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eğer 3 yıl önce olsaydı haklısın yeter. Malesef hem cihazlar hem dosyalar kalite yükseldi. Normal kullanımda hayatt 10 gün zor gider. Madem yeter diyorsun 3 operatör sayfasına şunları yazdım. Reklamlarda 4g jet reklamları var. 2gb 10 gb ile olacak iş değil dedim. Sınırsız paketleri kaldırdınız. Sırf daha çok para. Hiç birine cevap gelmedi yada siliniyor. Aga hatayı savunmayın bir olun ki sesimizi duysunlar mücadele her zaman iyidir

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
phasan

phasan

Üye
Parası olana guzel

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi