Pişman olmadan önce mutlaka izleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Pişman olmadan önce mutlaka izleyin.

Eykul

Eykul

Üye
Izlemeye korkuyorum desem...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Izlemeye korkuyorum desem...

Korkma. Korkulcak bişey yok videoda sadece cehennemvari sesler için çığlıklar ve ağlamalar var o kadar sokakta bi çocuk ağlıyormuş gibi düşün :)
Gündüz izle rahat olacaksan..
Bak gün gelip çattığında bu videodaki basit örneklerle izleyeceklerin kat ve kat fazlasıyla gerçek olarak başımıza gelecek izlerken hiç korkmadım ama öyle bir irkildim ki anlatamam..
Hasmım olan ve hakkımı helal etmeyeceğim bir kaç insan vardı bu videoyu izledim benim hakkım olan kim varsa herkese hakkım helal olsun dedim ta kalbimden.. Cehennem azabını görüpte kimse kimseyi oraya sürüklemek istemez allah hepimizi ordan korusun inşallah..

Eykul

Eykul

Üye
Iste bende videoda gorduklerimde korkmuyacagim... Kendimden yani nasil desem insan yaptiklariyla yuzlesmekten korkar ya iste... :(

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Iste bende videoda gorduklerimde korkmuyacagim... Kendimden yani nasil desem insan yaptiklariyla yuzlesmekten korkar ya iste... :(

Yaptıklarımız ayrı haklısın ama ya farkında olmadıkların bilmen gereken ama farkında olmadıkların onları bilmek lazım..
Ben bu videodan bir insan sana ne yaparsa yapsın ona hakkını helal etmeyi öğrendim şuan kuş gibi hafifim ağırlıklarımdan kurtuldum..
Bu arada videoda Cehennemle Cennet eşit anlatılmış. Tamam Cehennemi görmek istemiyorsun ama Cenneti mutkala izlemen lazım..
Videonun başında ne diyor '' Bu filmdeki görüntüler kılavuz olması amacıyla kullanılmıştır.. Gerçek ahiret hayatını yakından uzaktan yansıtamaz.. Doğrusunu Allah bilir''
Bak videodaki Cenneti gördüğümde bile çok çok güzel hissettim gerçeğine girmek nasip olursa off orası ne güzeldir.. Bence sadece cenneti dinlemek için bile izle :)
Şevkle ve istekle ibadete sarılıyor insan

Eykul

Eykul

Üye
birde korkutmuyor diyor... Baska bir gulyabani cikiyor ya :D:p

aslinda hep bildigimiz seyler... Ve bazen hizli geciyor hem okuyup hem resme bakamiyorduk ama guzel yani Allah a sukurler olsun tek Ilah odur

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
ee izledinmi :ehe

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Allah iyiliğinizi versin emi...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Eykul

Eykul

Üye
izlemeden yorum yapamazdim :D acikcasi bazi gectigim yerler oldu cok uzundu :D

ama sukurler olsun Allah ima... Senden de razi olsun guzel paylasim

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Cennet nasıl ama insan dinlerken bile mutlu oluyor benim en sevdiğim yer iri gözlü huriler oldu .d

---------- Eklendi @ 00:09:21 ---------- Yazıldı @ 00:08:49 ----------

Allah iyiliğinizi versin emi...

Amin :D

Eykul

Eykul

Üye
Evet haklisin mutlu oluyor... Ama huriler icin degil hem hurilerle ben ne yapayim :D
Birde aklima bir soru geldi ailelerle gidiliyor deniliyor birde huriler var o nasil oluyor?

Bazi yerlerde kuran okuyunca farkina vardim ki ne guzel birsey kuran dinlemek...

Bir arada bir sahne fazlasiyla korkuttu gozler var ya birde kaybolup gidiyor

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Evet haklisin mutlu oluyor... Ama huriler icin degil hem hurilerle ben ne yapayim :D
Birde aklima bir soru geldi ailelerle gidiliyor deniliyor birde huriler var o nasil oluyor?

Bazi yerlerde kuran okuyunca farkina vardim ki ne guzel birsey kuran dinlemek...

Bir arada bir sahne fazlasiyla korkuttu gozler var ya birde kaybolup gidiyor

İnsanın kendi eşi ve huri olayı nasıl oluyor onu bende tam anlamadım.. Ya ama cennet çok farklı diller anlatmaya yetmez.. Nediyor: Orada insandan kötü özellikler alınmıştır kin ve nefret duyguları tüm negatif duygular tamamen yoktur..

Allah oraya girmeyi nasip ederse görür öğreniriz inşallah :)
Bide cennetinde mertebeleri var..
Adn cennetleri Firdevs cennetleri falan..
En üstün ve sadece Allahın veli sadık kullarının olduğu cennetler Firdevs Cennetleri diye biliyorum.. Orada ağaçlar bile size görsel şovlar sunuyor düşün artık videodada gördün..
Allah bide nediyor: Cennete gördükleriniz kadar görmediğiniz süprizlerde olacaktır.. Yani orda ardı arkası kesilmeyen süprizler hediyeler bizi mutluluk şaşkınına çevirecek yenilikler olacak sürekli. :)
Allahıma sonsuz şükürler olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt