Photoshop

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ABC

ABC

Üye
    Konu Sahibi
Photoshop
ya photoshopta bi resmin üstüne kendi resmimizi nasıl ekliyoruz bilen var mı

Salihyet

Salihyet

Üye
sen eklemek istediğin resimle kendi resmini upload etseydin yardımcı olurdum

swedeniz

swedeniz

Üye
5 dk da yaparım resmini upload et yapayım sana

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
adam öğrenmek istiyo,siz gönder yapayım diyorsunuz

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; May 14 2006, 06&#58;57 PM) [post=334353]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
kardeş photoshop bir günde öğrenilecek bir şey değildir ps bir sanattır ve yawaş yawwaş öğrenilir

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(swedeniz &#064; May 14 2006, 08&#58;00 PM) [post=334354]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; May 14 2006, 06&#58;57 PM) [post=334353]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
kardeş photoshop bir günde öğrenilecek bir şey değildir ps bir sanattır ve yawaş yawwaş öğrenilir
[/b][/quote]
ufak ufak ipuçları verirseniz arkadaş da bir şeyler yapmaya çabalar.ne bilim mesela layer ile falan oluyosa bahsedersiniz, biz de kurcalaya kurcalaya deneriz nasıl olcak...

ABC

ABC

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tşkkrlr ama ben kendim yapmak için sormuştum artık bi yerlerden kapmaya çalışcaz

Salihyet

Salihyet

Üye
internet aleminde öğretmek kolay değildir yemek tarifi vermiycez ki,yinede yardımcı olamadığımız için kusura bakma

DuNKeR

Üye
<div class='quotetop'>(ABC &#064; May 14 2006, 09&#58;47 PM) [post=334406]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar tşkkrlr ama ben kendim yapmak için sormuştum artık bi yerlerden kapmaya çalışcaz
[/b][/quote]

arkadaş sen al eline bi araba resmi ve onu modifye yapmaya basla göreceksin hem çok eğlenceli olacak hemde kısa zamanda photoshopu kullanmayı öğrenecen

Nazy

Nazy

Üye
Photoshop Kullanmayı Biliyosan Anlatiim

İlk Önce Kendi Resmini Ve Kullanacağın Resmi Aç
Sonrada Kendi Resminden Kendini Dekupe Ederek Kes Ve Seç
Seçtiğin Yerdeki Keskinliği Azaltmak İçin Feather Kullan
Sonrada Seçtiğin Alanı Ctrl-C yap
Ve Diğer Resime Yapıştır Ctrl-V
Yeni Bir Layer Oluşacaktır. Layer ları birleştir resmin hazır.

ABC

ABC

Üye
    Konu Sahibi
eyw nazy

ben_daha_yeniyim

Üye
photostopun türkçesi var bende.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt