PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

palulu23

Üye
The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x8421001e (-2078212066)

Firmware: No connection to phone. Cannot start mode change for phone mode before flashing.
bu hatayı alıyorum 6120 classic telde ?

pRime.

pRime.

Üye
Çok teşekkürler eline sağlık..

koktelekom

Üye
sagolun allah razi olsun

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

labbiccik

labbiccik

Üye
Usta emeğine sağlık. Uğraştım uğraştım , en son senin yazdıkların ve detaylı anlatımınla telefonumun sürümünü yükselttim :heyo: sıra hacklemeye geldi:aha:

Furkan172

Üye
n97 mini rm-555 e bu uygulamayı nasıl yapacağız ilgilenirsen çok memnun olcam şimdiden teşekkürler

darkgreen_eye

Üye
nokia e72
HRESULT 0x84210027 (-2078212057)
Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F153 - Flash: Unable to communicate with the device after flashing. Check USB connections!
şeklinde hata ile karşılaşıyorum işletim sistemi win7 acaba kurulumla mı ilgili

djshaggy

Üye
46utrı

senas2006

Üye
:hmmm

caglet

caglet

Üye
Teşekkür ederim...

emre0404_04

Üye
kardes bakın soyleyerek ben hıc bısey anlamadım bazı hatalardan dolayı ben telefonun beynını corba ettım ornegın baqın benım tel 5800 rm 356 ben cfw ararken ya bı baktım rm428 actualızacıon2 bole bı cfw gordum yukledım tel 356 dan cıktı 428 oldu sımdı ne yaptıysam 356 yı yapamıyorum laf ıle flasladıgımda yuklemeyı yapıyor ama sona gelınce cmt failed dıo sonda bozuyor ısı phonex olayını onceden kullanmadım laf bana basıt gelıo ama ondada olmuyor garantılı bı telefon bu garantıye gıttse karsılanır dımı ve bunun bu yolu varmı duzeltmeyı nasıl yaparım ben sıteden bana yazılan msj yada cvpları goremıyorum ondan dolayı bı admın yada bu konuyu ıyı bıle ılk sayfada phonex i yayınlayan arkadasım sen eklersen benı sadece msnden ıkı dk seslı olarak bunu yapalım berber allah rızası ıcın yardım et ekle ok [email protected] bakın bılen kısı lütfen okuyup gecmesın ekleyın bana da soleyın bende duzeltım sımdıden allah razı olsun yardım edenlerede yardım etmeyenlerede

emre0404_04

Üye
uyumayın bırınız bı yorum bı cvp yazsın ya ne kadar acıssınız cfw cıkarıp yukleyın dıyorsunuz barı yon gosterın hayret bısey

harem_18

Üye
plş. için teşekkürler

osman66666

Üye
Hacklemek neyi değiştiriyor acaba?

nazar bugubay

Üye
selamun Aleykum arkadaşlar ben nokia E72 mi turkçeleştirmek için butun resimli açıklamadan gidiordum sonra işlemi yaparken telefonum bir kapandı şimdi hiç açılmıyor ...
AyRICa HARD FORMAT ATIYORUM OLMUYOR. SHIFT+SPACE+DELETE+SWITCH ON TUSHLARINA BASILI TUTARAK YAPIORUM EKRAN KAPKARA SADCE ARADA BİR TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR.

LUTFEN YARDIM EDİN.TELEFONUM GÖÇTÜ GALİBA.

lutfen yardımcı olun..
ne yapmam gerek..
saygılar

emreilhans

emreilhans

Üye
saolasın kardeşim

lord15

Üye
Bugün düzelttim 5800 daha yeni tel kendini kapattı ve açılmamıştı sağol kardeş

emreilhans

emreilhans

Üye
scan product dediğimde olmuyor ya

nazar bugubay

Üye
Merhaba ben phoenix ile işem yaparkan telim kapandı nokia e72 şimdi de açılmıyor.
hard format atmayayıo denedim ama yinede titriyor bir defa ama açılmıyor lütfen yardımcı olun.

teşekkürler
nazar

--------------- Ekleme ---------------

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401F153 - Flash: Unable to communicate with the device after flashing. Check USB connections!

Merhaba ben phoenix ile işem yaparkan telim kapandı nokia e72 şimdi de açılmıyor.
hard format atmayayıo denedim ama yinede titriyor bir defa ama açılmıyor lütfen yardımcı olun.
aşağıdaki hata il ekarşılaşıyorum

diye bir şey çıkıyor kurtarmak için
lütfen bilirsenşz yardımcı olun
teşekkürler
nazar

Waiting for communication response: 2
Waiting for communication response: 1
Error 0x8401F121 communicating to phone. Unable to verify comm.
Warning: Unable to communicate to product after flashing
All operations completed
Product flashing failed.

FESTWALL

Üye
saolunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Üst Alt