pes12 oynarken pc donuyo napabilirim :(

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında tusuemre tarafından paylaşıldı. Okunma: 3115 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. pes12 oynarken pc donuyo napabilirim :(

pes12 oynarken once normal oynuyorum sonra donmaya baslıyo oynanmıyor oyun pc nın ekran kartı 1gb. oyunun donmaması ıcın ne yapabilirim lutfenn yardımm :(:(

Yazan: tusuemre
  2. işlemcinl ramini ve ekran kartını yazarmısın..
    Bırde işletim sıstemı ne kullanıyorsun xp vista win7 ???

3. sonradan kasmaya başlıyorsa muhtemelen isindığı içindir soğutmasında problem olabilir...

4. 4 gb rami, 1gb ekran kartı, win7

5. ayarlari dusurmey denedinmi ??

6. ekran kartı türün ne? paylaşımlıysa oynuyamassın

7. ekran kartının tam modeli ve markasını ver,atıyorum 1 gb 64 bit ise zaten oyun için olan bir ekran kartı değildir o en fazla netteki flash oyunları açarsın birde kasa içi cpu ve gpu fan temizliğin nasıl ?

8. Bilgisayarının özellikleri ile ilgili tam ayrıntılı bilgi verebilirsen yardımcı olma şansımız yüksek olacaktır.

9. nerden yapılıyor ayarları düşürme birde işe yarar mı ?

10. kardeş çalıştıra dxdiag yaz,ekran kartı modelini öğren buraya yaz ne yapabileceğini söyleyelim :oke:

pes12 oynarken pc donuyo napabilirim :( konusuna benzer içerikler

1. Pes 2012 gündüz oynarken donuyo bu nası bişey yhaww :@ ( 26 Kasım 2011 | PC Oyunları )

Başlıkta belirttiğim gibi maçı gündüz oynarken donuyo fakat gece oynanan maçlar donmuyo ne saçma :S Bi çözümü varmı acaba??
  2. pc müzik dinlerken bile donuyo takılmalar oluyo ( 15 Mart 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

ya beyler baslıktaki gibi pcye ne olduysa müzik dinlerken bile kasıyo neden acaba lütfen biri yardım etsin
  3. leptop kapagını kapatınca pc donuyo ( 18 Aralık 2012 | Notebook - Netbook )

ya arkadaslar hp marka laptop kullanıyorum. kapagı kapatıp tekrr acıyorum. mouse ile ilk tıklamam da bip die bi ses geliyo ve ekran donuyo. hiç bi işlem yapamıyorum. power tusuna basıp kapatmak zorunda kalıyorum. yardım edinnnnn
  4. pes12 ( 31 Mart 2013 | Symbian S^3 Oyun istekleriniz )

arkadaşlar symbian için pes 2012 yi yükleyebir misiniz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 10:27:16