Pepsi Yaşatır Seni Kampanyası Kullanılarak Dolandırılma SMS'i Gönderiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

donukkonuk

Üye
banada aynı mesaj geldi, hiç pepsi içmediğim için kale almadım tel: 05318807061, ortalık sahtekar kaynıyor oha bukadarıda pes yani:)

yakicikli

yakicikli

Üye
konu güncel kalsın arkadaslar
malesef köyden akramı aramışlar aynı taktikle
4tane 250 kntr şifresi istemişler
ALLAHtan yazarken HARFLERİ karıştırmış yanlış msk atmış
ucuz atlattı acıkcası :)

raydintr

Üye
sormayın dolandırılmadan önce keşke burayı okusaydım. Napiyim ya 40.000 TL sizinkinden fazlaymış benimki heyecandan kandım işte. Allah en büyük belayı size versn diye yüzlerine söyledim pat diye kapattılar yukarıdaki sesle aynıydı sanki. Bu arada benden 200 kontor aldılar. Nasıl kandırıldığını anlayamıyor insan malesef jetonum geç düştü.

--------------- Ekleme ---------------

1000+ 1000 kontor

foreverkm

Üye
evet arkadaşlar bu numaralara birtanesinide ben ekliyeyim 05318842195 banada msj yolladılar para ödülü kazandınız diye ama numarayı arıyorum kimse açmıyor.şerefsizler....

maxitr

maxitr

Üye
adi serefsizler işleri gücleri milleti dolandırmak zaten son kontür zamlarından sonra az kontür almaya basladık!!!! onada göz diktiler!!!!:off:

bonofides

Üye
"DEĞERLİ ABONEMİZ PEPSİ YAŞATIR SENİ KAMPANYASI'NIN ULUSLAR ARASI YAPMIŞ OLDUĞU ÖZEL KURA ÇEKİLİS SONUCUNDA HATTINIZ BÜYÜK İKRAMİYE'Yİ KAZANDI BİLGİ VE DANISMA HATTIMIZ 0531 612 98 78"
google'a yazmasam sizin söylediklerinizden habersiz ve belki de bir kurban de ben olacaktım. Bu kadar kişi bu durumunda farkında ve hiç biriniz gidip C. Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmadınız demek. Bu adamlar milletimiz böyle kayıtsız kaldıkça bu işi yapmaya hep devam edecektir. Zor bir durum değil sadece kayıtlarla bile adama ulaşmaları mümkün. Size sadece şikayet etmesi kalmış. Bu şereften yoksun aşağılık insanların halk arasında nefes almasına göz yummayalım. Bu mesajı okuduktan sonra her duyarlı vatandaşın yapcağı gibi mesaj, kayıt vs. dökümanınızı alıp matbu şikayet formlarından doldurarak savcılığa başvurunuzu yapınız.

dj.hasannn

Üye
aynen bnada geldi şimdi ama dogrmudur yanlsmdır bilmyrm ama o no dgl bu bska + ndn bızdn knt almamzı ıstyolar onu anlamadm bılgsı olan warsa lutfn yardmçı olsun?

ideryas

Üye
Az önce de bana geldi bu mesajdan."hattınız 1500 hat arasından 9.çıktı 10bin tl kazandınız.05386912582 numarayı arayın.pepsi gen"
hemen numarayı eşime ilettim.Eşim bu tiplerin aklını almayı iyi bilir:))

hüdaverdipırtık

hüdaverdipırtık

Üye
Arkadaşlar banada geldi bu dolandırıcı mesajdan. Numaramı nerden buldular bilmiyorum.
Ama ben hemen anladım çünkü firmalar bu kadar pahalı bir kampanya,çekiliş vb. yapınca mesajla değil mektupla iletişime geçerler ve sizin nüfus cüzdanı fotokopisi ile notere başvurmanız gerekir veya direk yerine gidersiniz.Bir kere şans eseri garantiden N95 kazandım o zaman öyle yaptılar :)
Hem mesajda anlatım bozuklukları vardı Hemde Pepsinin 0539 ile bir numarası olacağını sanmıyorum :d: Madem dolandırıcılık yapıyorsun mesajı düzgün yazsadın :kop:
Mesaj aynen böyle

Kimden : +905397928702
Mesaj : DEGERLI ABONEMIZ SEDA SAYANIN ' NIN PEPSİ YASATIR SENI BAYRAMA ÖZEL KAMPANYASINDAN 100 BIN VE 10 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESINDE HATTINIZ 1 500 HAT ARASINDA HATTINIZ 9.NCI çIKTI 10 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESI KAZANMISTIR PEPSI BILGI VE ISLEM IçIN MERKEZI 0539.792.87.02 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYIN

doozo0

Üye
aynı sms artık 05315159448 nolu telefondan gönderiliyor sakın aramayın

daydreamerzzz

Üye
Kampanya biteli aylar oldu hala adamlar aynı taktikte sms gönderiyorlar. 05383705831 nosunu kullanıyorlar şimdi de.

cet_63

Üye
sakın kanmayın arkadaşlar skın ha enayi yerine konmayın...

benide aradılar. ben türkcell müsteri hizmetlerini aradım sorgulatmak için. dolandırıcılarmış kanmayın dediler türkcell den..

bilmatem

Üye
arkadaşlar aynı mesajdan banada geldi hattınız pepsi yaşatır kampayasından para kazandı diye hemde 1 saat içinde 9-10 sefer, arayıp küfür edecektim ama açmadılar namussuzlar
mesajı gönderen numara 0531 453 64 91 mesajın içinde ise 0538 438 63 73 bu numarayı arayın yazıyordu

safak1990

Üye
slm arkadaslar bende aradım hatlı telefonumla adimi dogum tarihimi verdim bişey yaparlarmı bana bişey çıkarmı acil cvp bekliyorummm

mustafakilic-38

Üye
05398909488 yeni numaraları. 15 dk içinde 4 mesaj attılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
slm arkadaslar bende aradım hatlı telefonumla adimi dogum tarihimi verdim bişey yaparlarmı bana bişey çıkarmı acil cvp bekliyorummm

Sen Bittin ..... :ehe:ehe

Yok Arkadaşım yaaaa , ne yapabilirler ki

enesged

Üye
bana da bu sabah mesaj geldi. cümleler çok saçma olduğundan aramayı düşünmüyorum. aklıma direk dolandırıcılar geldi zaten. numaraları 0531 506 8969

meboli

meboli

Üye
Gecen benim amcamada aynı msj gelmiş. Allah tan uyanmış.Bizim ordan birini dolandırdılar o kisiyede aynı msjı atıp hem 3 tane 250 kontör sifresi hemde hesaplarına 250 lira yatırmıs..Dolandırıldıgını sonradan anlıyor ama iş işten geçiyor..Adamları aradıgında sen enayiysen biz napalım demiş ve suratına kapatmıslar telefonu..

hasanmalatya

hasanmalatya

Üye
banada az önce geldi :P şerefsizlerden
gönderen:+905398938742
DEGERLI ABONEMIZ PEPSI YASATIR SENI BASLATMIS OLDUGU PEPSI CEKILISI KAMPANYASI SONUCUNDA HATTINIZ PARA ÖDÜL KAZANMISTIR BILGI ISLEM ICIN 0536 428 71 30 ARAYIN PEPSI

imam60

Üye
dogruluk payı var çünkü bizide sms ile kandırdılar. az önce

kanmadık tabiki bekliyorlar aramamızı. 4 adet 250 kontür yükleyecekmişiz. mişşş.buarada gelen sms :5348508635

Üst Alt