.pdf Dosyaları ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Till Lindemann

Till Lindemann

Üye
    Konu Sahibi
.pdf Dosyaları ?
Arkadaşlar belki bilirsiniz, "Level" isimli bir oyun dergisi vardır. Ben o dergiyi takip ediyorum. Hazirdandaki sayısında dvd nin içinde 2011 in tüm sayıları verildi. Kaçırdığım 2 sayısı vardı onları bilgisayardan adobe reader 8.0 ile açıp okuyabiliyorum ama çok sıkıcı oluyor. Telefondan okumak istiyorum. Şimdi hangi program ile pdf dosyalarını telefondan okuyabiliriz. Birde az önceki soruma cevap verdiğiniz program dışında başka işlem yapmaya gerek var mı yoksa programı yükledikten sonra direk dosyaları hafıza kartına atıp okuyabilir miyim? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden
:tşk:

Tuba

Tuba

Üye
yardım ve istek konuları yazılım destekde olmalı...
İyi forumlar...

Till Lindemann

Till Lindemann

Üye
    Konu Sahibi
Saol hocam :)

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

erkan5441

Üye
arkadaşlar belki bilirsiniz, "level" isimli bir oyun dergisi vardır. Ben o dergiyi takip ediyorum. Hazirdandaki sayısında dvd nin içinde 2011 in tüm sayıları verildi. kaçırdığım 2 sayısı vardı onları bilgisayardan adobe reader 8.0 ile açıp okuyabiliyorum ama çok sıkıcı oluyor. Telefondan okumak istiyorum. şimdi hangi program ile pdf dosyalarını telefondan okuyabiliriz. birde az önceki soruma cevap verdiğiniz program dışında başka işlem yapmaya gerek var mı yoksa programı yükledikten sonra direk dosyaları hafıza kartına atıp okuyabilir miyim? cevap verirseniz çok mutlu olurum.

şimdiden
:tşk:

al kardeş bu senin derdine çare olacaktir & bütün office & pdf dosyalarini bunula açabilirsin... :)

PSO-1-2-7_S60v5_SymbianOS9.4_Signed_Retail-drAdeLante.sis

• Beğen
_RYUK_

_RYUK_

Üye
picsel smart officeyi kullan

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arkadaş pdf reader istedi. Ofis uygulamasına kadar alternatif geldi. Bu forumu işte bu yüzden çok seviyorum :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt