pc'yi tv'ye nasıl bağlarım?

Konu, 'PC Donanım Genel' kısmında güvercin tarafından paylaşıldı. Okunma: 53307 | Cevaplanma: 11

1. pc'yi tv'ye nasıl bağlarım?

2 hafta önce Sapphire HD 2600 XT ekran kartı aldım aldığım yerdeki satıcı bana televiztonu bağlayabilirsin dedi ben bir türlü beceremedim bağlamayı ekran kartının üstünde S-video girişi mevcut birde yanında dönüştürücü vermişlerdi bununda bir ucu S-Video girişi diğer uçlarıda kırmızı yeşil mavi renkten oluşan bir üçlü giriş yuv mu ne deniyormuş onuda tam bilmiyom bi yardımcı olurmusunuz nasıl yapacam ben bu işi:bilmem:

Yazan: güvercin
  2. :bilmem: anlamam
    keske yardımcı olabilseydim

3. S-video girişi olan scartlar mevcut onlardan 1 tane edin daha sonra iki tarafı s-video olacak şekilde 4 pinlik kablolardan bul. Scartı televizyona takarak pc s-video cıkısından baglayabilirsin

4. televizyonda zaten S-video girişi var ama yanında verdikleri kablo ne işe yarıyo o zaman ben birde onu anlamadım yuv diye bi şey demişti onunla bağlayamazmıyım

5. bende bu işlerden anlamıyom :horse:

6. YUV bilmiyorum

Sana lazım olan her iki tarafı s-video olan kablo 5-10 YTL civarı bir kablo ( Uzunluguna göre fiyat farklılık gösterebilir)

7. eğer televizyonun lcd yada plazma ise muhtemelen dvi yada hdmi girişi vardır ekran kartında dvi çıkışı mevcut bir ucu dvi diğer ucu hdmi kablo alırsan çok net bir görüntü alabilirsin yuv component kablo kullanmana hiç gerek yok s-video kablosuylada net bir görüntü alamazsın eğer televizyonunda bu girişler mevcut değilse 2.seçenek s videodan s videoya yada s-videodan scarta yada s videodan compozit çıkışa döndürebilirsin ama kalite tatmin etmez

8. elindeki parçların resimlerini koyabilirsen yardımcı olmaya çalışırım birde aldıgın kartın tabiki

9. yha bnde pc mi televizyona baglamak istiyom ama hangi kablo lazım bilmiyom söyleyin lütfen elimdeki ekran kartı nvıdıa 64mb ekran kartı

10. kardeş sen belamısın yaw 3 tane forum dolastım aynı konu bune yaw:bann::@

11. ben yaptım ama tatmin edici değil s video o yüzden hiç uğraşma derim

12. ne zamandan beridir soru sormak bela oluyo 3 tane forum dolaşmış olabilirsin ben sana göremi konu açıp soru soracam konu aynı olabilir ama her konunun içeriği aynı olmaz çünkü herkes kendi durumuna göre soruyo çok sıkıldıysan ilgilenme sırf bunları yazmak için de forumu kirletme:nono:

pc'yi tv'ye nasıl bağlarım? konusuna benzer içerikler

1. Tüplü tv'ye masaüstü pc mi nasıl baglayabılırım ?? ( 4 Eylül 2011 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaslar pc'mi tüplü tv'ye nasıl baglarım . Tv scart girişli herhangı bı aparat varmı acaba bunu yapmak için . Yardım edermısınız?
  2. Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ? ( 2 Ekim 2011 | Makyaj - Saç - Cilt Bakım )

Güzel bir cilde sahip olmak istiyorsanız, cilt tipinizi ve o cilt tipine uygun bakım ürünlerini tanımalısınız. Ayrıca bazı ürünler var ki, onlardan da kesinlikle uzak durmalısınız. Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız, önemli...
  3. nokia e63 pc'yi internete bağla ( 26 Kasım 2011 | Symbian S60v3 Destek )

nokia e63 telefonumu usb aracılığıyla internete bağlamak istiyorum ama usb kabloyu takıp pc'yi internete bağla seçeneğini seçtikten sonra telefonunuzdaki bazı bileşenler eski olduğundan dolayı güncelleme yapıyor.... diyor ama %0 da kalıyor tekrar...
  4. Diş Bakımı Nasıl Olmalı ( 25 Nisan 2013 | Sağlık Köşesi )

Diş bakımı oldukça önemli bir işlemdir. Bir insanda ilk dikkat edilen dişlerin görüntüsüdür. Günlük yaşamımızda dişlerimizin bakımı çok önemlidir sabah ve akşam sadece 2 şer dakika dişlerimizin bakımına fırçalanmasına ayırırsak sağlıklı ve...
  5. Tabletimi Tv'ye Nasıl Bağlarım? ( 10 Eylül 2014 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yeni bi Tv aldık ben Tv'yi Wi-fi'me bağlamak istemediğim için, tabletimin ekranını Tv ye yansıtmak istiyorum.Ama Usb girişinden olurmu diye merak ediyorum.Mutlaka Hdmı lamı bağlamalıyım.? Bağlantı kablom;
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 15:16:12