Pc'den Cihazınızı Yönetin MyMobiler for Android

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pc'den Cihazınızı Yönetin MyMobiler for Android
Pcden ufak çaplı işlerinizi görecek güzel bir uygulama.Kullanımı ve arayüzü çok basit.Kurulumda bir okadar basit ister wifi ister usb kablosu aracılığı ile cihazınızı bağlayabilirsiniz.

Market Bilgisi:

Android 2.2 ve üstü sürümlerde çalışır.Bir sorun olursa konu içerisinde yardımcı olmaya çalışırım.

Kurulum Detayları:

1-Aşağıda verdiğim programı pcnizde belirttiğiniz yere kurulumu yapın

2-Kurulumu yaptığınız yerde bir klasör oluşacaktır.İçerisinden uygulamayı çalıştırın.İster bağlı bulunduğunuz wifi ağı ile isterseniz Usb kablosu ile bağlanın.

3-Uygulamayı çalıştırdıktan sonra sıra geldi telefona uygulamayı yüklemeye onuda aşağıdaki resimdeki gibi ilgili yeri tıklayarak gerçekleştiriyoruz

Hepsi bu kadar :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: __xXx__ ve lord_keles

bizimköylü

bizimköylü

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

alfano

Üye
tşk emeğine sağlık.

• Beğen

crysisci

Üye
Usb ile bağladım bilgisayarım GT9100 telefonuma ulaşabiliyorum bağlantı aktif ama program algılamıyor usb bağlantısını No usb connection diyor?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Usb ile bağladım bilgisayarım GT9100 telefonuma ulaşabiliyorum bağlantı aktif ama program algılamıyor usb bağlantısını No usb connection diyor?

Bilgisayarınızda usb driverları daha önceden yüklümü peki ?

crysisci

Üye
Düzelttim bağlantımı yaptım usb hata ayıklamayı açmamışım da çok kasıyor?

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Düzelttim bağlantımı yaptım usb hata ayıklamayı açmamışım da çok kasıyor?
Sanırım stock rom kullanıyorsunuz.Bu uygulama için root gerekli değil ama stabiletisi açısından gerekli bence.S2 Note 2 de sorunsuz çalışmıştır.custom rom ile denenmiştir :)

crysisci

Üye
BESTS2ROM var 4.1.2 rootlu abi.

Üst Alt