Yardım PC Virüs bulaştı. haxdoor virüsü. yardm ltfn

Sponsorlu Bağlantılar

Djpiskopat_

Üye
    Konu Sahibi
PC Virüs bulaştı. haxdoor virüsü. yardm ltfn
PC me haxdoor adnda bi virüs blştı. PC hiç bir şklde açlmıor. Nasıl çözlr. Tek çare format mı?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
açılışta hata veriyor mu yoksa açılırken donup kalıyor mu ?

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Bazı virüsler format atsanda düzelmiyor en iyi çözümü söyleyeyim internetten maxtor maxblast 5 in iso dosyasını bul cd ye yaz biosdan aç cd yi low level format at ardından temiz bir kurulum yapabilirsin.Format herşeyi silmez low level format diskteki tüm dosyaları siler.

• Beğen
Tepkiler: Djpiskopat_ ve hsyncmptr
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Güvenli Mod'da açmaya çalış açılırsa tarama yaptır

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bazı virüsler format atsanda düzelmiyor en iyi çözümü söyleyeyim internetten maxtor maxblast 5 in iso dosyasını bul cd ye yaz biosdan aç cd yi low level format at ardından temiz bir kurulum yapabilirsin.Format herşeyi silmez low level format diskteki tüm dosyaları siler.
usta ben bu programı duymuştum versiyon 4 yüklemeye düşünüyordum normal format ile bununla formatlamanin ne farkı var.
PC me haxdoor adnda bi virüs blştı. PC hiç bir şklde açlmıor. Nasıl çözlr. Tek çare format mı?
kardo mini windows xp diye birşey duymuştum usb ile açılıyor onu araştır istersen pc yi öyle açıp yedeklerini alabilirsin

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
usta ben bu programı duymuştum versiyon 4 yüklemeye düşünüyordum normal format ile bununla formatlamanin ne farkı var.
kardo mini windows xp diye birşey duymuştum usb ile açılıyor onu araştır istersen pc yi öyle açıp yedeklerini alabilirsin

Kardeş normal formatı şöyle anlatayım bir kitap düşün (bu kitap senin hard diskin) bu kitabın içinde birkaç farklı hikaye var(bunlarda dosyalar) kitabın ilk sayfasında da bu hikayelerin başlıkları var yani sen format atarsan kitabın ilk sayfasındaki hikaye isimlerini silersin ama low level format atar isen kitaptaki hikaye isimlerini ve hikayelerin kendisini silersin.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
anladığm kadarıyla pc freedos'a dönüyor yanılıyor muyum?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Performansı gözle görülür derecede etkiler mi peki

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Performansı gözle görülür derecede etkiler mi peki

Elbette etkiler diskteki bad sektörlerinde üzerini kapatıyor low level format ama bir kere hard diske bulaşdımı kanser gibi yayılıyor. SSD aldım rahatım.