PC Üzerinden Cepten İnternete Girme

Sponsorlu Bağlantılar

lozan123

lozan123

Üye
Pc Suite ile Bağlan. Pc Suite Programının Menüsünde İnternete Bağlan Var Ona Tıkla Gir.
Ben 2 Defa Bal Gibi Girmiştim Bluetoothla :oke:

furkan3894

Üye
arkadaşlar ben cep telefonun gprs ile pcuzaktan kontrol etmek istiyorum hangi program kullanabilirim

cyta77

Üye
Arkadaşlar hep ters anlatılmış sorunun cevabı bilgisayar üzerinden cep telefonuyla nasıl internete girebiliriz?

ÇAVDARLI

Üye
arkadaşlar bende nokia n8 var interneti kapalı.wlan üzerinden pc winless internetine bağlandım.acaba telefona intirnit ücreti gelirmi

cyberia

cyberia

Üye
arkadaşlar bende nokia n8 var interneti kapalı.wlan üzerinden pc winless internetine bağlandım.acaba telefona intirnit ücreti gelirmi

Ne kadar pazarda varsa hepsi toplanmış buraya gelmiş :ah

merhamet123456

merhamet123456

Üye
ya bu millet ne saçmalıyor ya herkes bilmiş bilmiş konuşuyor.. usb kablosuyla wireless le ve bluetooth üzerinden herkes cepten bilgisayara bağlanıp nete girebiliyor zaten asıl konu bilgisayardan cebe bağlanmak ve bilgisayarın kullandığı interneti kullanmak.. Bunu anlamak bu kadar zormu ya... benmde bu konuyla ilgili bilgiye ihtiyacım var.. eğer saçmalamayıpta bu konuyla ilgili bişey öğrenenn olursa ltfn yardımcı olsun..

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Pekte iyi değil zaten çok yavaş

ersin-ce

Üye
nokıa pc suite ile herseyi yapabilirsin... ;):naughty::naughty:

teccnoo

Üye
samsung new pc studıoyla da girebilirsin samsung new i bilgisayara kur telefonun bluetooth unu aç ve usb kablosuyla telefonu bilgisayara bağla pc studıo ya gir uygulamalar resmi var orda wep e tıkla ondan sonra yolunu bulursun ben de inernet yokken böyle giriyodum :-)

Üst Alt