PC Üzerinden Cepten İnternete Girme

Sponsorlu Bağlantılar

akin yakici

akin yakici

Üye
uğraşmayın verin 50 tl 1 mb hızla sınırsız takılın bir de ortak buun 25 25 ödeyin

tarama

Üye
joikoSpot.sis isimli programı cebinize kuruyorsunuz ve PC nin wlan dan bağlanıyorsunuz. Şu anda bu şekilde bağlandım.

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
bn bir ara sony ericson k700 ile bağlanmıştım blutooth üzerinden internete gire biliyordum
ama şimdi telefonu değiştirdim nokia 5800 xm daha yapamadın bilen birisi varsa cevaplarsa sevinirim

Ekremdin

Ekremdin

Üye
O kadar onla uğraşmaktansa 20 kontor 5 milyona haftalık 50 mb interneti var türkcellin onu kullanın

GSM-USTA1

Üye
:naughty: bi yöntem geliştirdim ama daha test edemedim :hmmm css kopyalayarak autorun.txt dosyası kurup sıfır lira gitmesini sağlayan bişi yaptım aklımda ama denemeye 2 side değer 1 css kodunu kaydedip üzerine link kodunu koymaktır yanınada sıfır lira ayarlarını kurmaktır:hmmm:hmmm:hmmm yaparsam türkiye ne mutlu!:kop::kop::kop::oke: ama şindi gece ve vampirlerin zamanı:kop::d: yarın herkeze selam... ama hala on line yim Lütfen cevapsız bırakmayınız servisimizi http://www.maxicep.com/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1957361 Yaşa maxi cep http://wap.maxicep.com/ sende maxicep için doğ:kop:http://www.maxicep.com/

alihan544

Üye
vodafone ve LG telefonla Bilgisayarı nete bağlamak.....

slm arkadaşlar bende bildiklerimi belki işinize yarar diye anlatmak istiyorum. cep telefonunu pc data kablosuyla internete bağlanma konusu anlatmak istiyorum. gprs i olan bir çok telefonu bilgisaya uyumlu pc kablo kullanarak bilgisayara bağlayıp cep telefonunun internet yani gprs ini kullanarak bilgisayarınızdan nete bağlanabilirsiniz. bunun için en önemli ihtiyacınız gprsini kullanacağınız telefonun pc için gerekli programı ve data kablosu. ben de bir aralar bu işe çok kafa yormuştum. telefon markasına göre bağlanma aşamaları değişiklik gösteriyor. ben nokia 6630 ile bağlanmaya çalıştım yüklediğim pc suite programına bir türlü teli gördüremedim. Ama bu işin çok kolay bir yolu var. LG marka telefonlar bu işte bir süper ötesi kolaylık sunuyor. LG teli (gprs i olan modeller ) zaten kutusunda data kablosu mutlaka çıkıyor. Birde cd çıkıyor ama cd ile uğraşmaya gerek yok. Teli data kablosu ile pc ye bağladığınızda LG marka tellerde telefonun ekranına bir uyarı geliyor. Modele göre seçenek sayısı değişiyor bu seçeneklerden siz internete bağla seçeneğini seçmeniz yeterli. hepsi bu kadar sonra pc de bir kurulum başlıyor ileri ileri diyerek bağlantıyı tamamlamış oluyorsunuz. Pc de başlat menüsüne otamatik ekleniyo ve siz burdan seçerek bağlan diyosunuz ve bağlanıyorsunuz. birde tiyo vereyim eğer hattınız vadofone ise daha şanslısınız çünkü vadofone de günlük 0.50 krş a 24 saat sınırsız yada aylık 7.90 tl ye yine bir ay mbg sınırı olamadan dilediğinizce bağlanavbilirsiniz. umarım bu bilgiler işinize yarar.

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
2005 Ten Beri Bluetoot Uzerinden internete Gire Biliyorum Kısaca Tarif Edeyim Eğer Programın Elineyse Buletoot un Önce Telefonun ile Eşitle Sonra Bluetoot Programından Dial-Up Çift Tıkla Herşey Otomatik Zaten Bişey Kurcalamana Gerek Yok Hepsi Bu Şuan Bluetoot Arkadaşta Resimli Açıklama Yapardım Malesef.... Kolay Gelsin

--------------- Ekleme ---------------

Telefonun modelini bilseydik daha fazla yardımcı olabilirdik
Neyse N97 varsa zaten interneti direkt wireless yayın yapabiliyor.
Pc suit'ten ise internete bağlan sekmesini seçiyorsunuz burada operatörü seçip bağlan diyorsunuz. Gerisini otomatik yapıyor zaten
Asıl zor olan Pc deki interneti cepten kullanmaktır :ehe

Onunda Kolayı Var Bluetoot Tele Eşitle Dail-up dan Tele Bağlan Ağı Telin Dail-up una Köprüle Olur Yani
Bi Alternatif Daha Wlan Modem :D

kovboydan

Üye
bik boktan anladıkları yok bunların arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: yesnoyes

hacker61

Üye
(nokia 5800) ben su an öyLe giriyoyorum pc suti yükliyicez sonra telefonumuzu baglayıp pc suıt moduna aldıktan sonra baslatta nokia pc suit var orda ota(one touch access) ona basıcaz ve 10 sn. içinde baglanıyor ama yavas..
samsung ile de oluyor onun pc suti dha kolay..direk azcık kurcalayınca çıkıyor karsına...

kopuk_adam_45

Üye
arkadaşlar pc suite msn üçretlendirmesi ne kadar ???

musa967

Üye
arkadaş lar bluetooth kullanarak wlan na baglana bir miyim veya programı var mı :naughty:

lotroses

lotroses

Üye
kardeş bulutut u tavsiye etmem ben kullanıyorum n72 den nete giriyorum usb kabloyla pc suite yükle yanlız telefonun şarzı cabuk bitiyo usb nin yanında şarza da takılı olmasını tavsiye ederim :oke:

kerim063

Üye
evet pc suit ile cep tlef nuzu usb ile pc bağlayın.tabi önce pc suit programını bilgisayarınıza kurun.sonra tlf usb ile bağlayın tel ekranına gelen sorulardan pc suit secin.Pc suıt progamını açın.oradan connettto internet tıklayın evet deyin herşeye.:)) iyi fatura ödemeler

furcytiger

Üye
arkadşaR öncelikle pc de nokia pc suite programı olması lazım telefonunuzu usb kabLo ile pc ye bağlayım ve nokia pc suite programında telefonunuz algılanacaktır sonra program üzerinden internete bağlanma seçeneği var oraya basın ve 30 sn kadr beqleyin internete bağlanıyorsun :oke: yaLnızzz :nono: bunun için bulunduğunuz şebekenin internet paketine üye olun yoksa TL dayanmaz :naughty:

recep_23_1993

recep_23_1993

Üye
ben girdim pc suite programı ile internet programı diye bir kısayolu var orayı tıkla daha sonra internete
girebilirsiniz.Kolay gelsin

--------------- Ekleme ---------------

türkcell in kampanyaları bulunmaktadır ilk 3 ayda 100mb 5 tl

SPLNTR

SPLNTR

Üye
Telefonun modelini bilseydik daha fazla yardımcı olabilirdik
Neyse N97 varsa zaten interneti direkt wireless yayın yapabiliyor.
Pc suit'ten ise internete bağlan sekmesini seçiyorsunuz burada operatörü seçip bağlan diyorsunuz. Gerisini otomatik yapıyor zaten
Asıl zor olan Pc deki interneti cepten kullanmaktır :ehe

herkez onu soruyor ztn :P:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
pc suite de araçlar var orada bağlantıdan kurabilirsin bağlantını

SPLNTR

SPLNTR

Üye
konu pc üzerinden cepten nete girme değil mi beyler "cepten" kaldı ki telefonda bile yazıyo pcyi nete bağla diye burda asıl osrun telefondan nete girmek bu konuyo değinen olmamış

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Wifi ile mi diyorsun usb ilemi :)

Üst Alt